Halle Berry w gorącym wyznaniu o masturbacji i... pierwszym orgazmie! "Pamiętam go"

2020-11-24 14:49 kp
Halle Berry
Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy uwielbiają raz na jakiś czas podzielić się z fanami jakimiś gorącymi szczegółami na temat ich życia. Tym razem do wspomnień z przeszłości wróciła Halle Berry. Aktorka nie tylko zdradziła, w jakim wieku miała pierwszy orgazm, ale opowiedziała też, w jakich okolicznościach! Jesteście gotowi na tak odważne wyznania?

Czas pandemii nie sprzyja spotkaniom gwiazd z ich fanami. Wszystkie rozmowy i dyskusje przeniosły się więc do Internetu, gdzie od miesięcy celebryci mniej lub bardziej aktywnie kontaktują się ze swoimi wielbicielami. Popularne wśród gwiazd są zwłaszcza tzw. sesje Q&A, podczas których internauci mogą zadawać swoim ulubieńcom pytania na dowolny temat.

Tym razem Halle Berry nie odpowiadała na pytania fanów, a swojej przyjaciółki i stylistki Lindsay Flores. Gwiazda nie unikała nawet tych najbardziej intymnych kwestii, o które pytali ją fani! I tak poznaliśmy jej seksualne początki!

ESKA XD EXTRA

Halle Berry o masturbacji i orgazmie

54-latka przyznała, że pierwszy orgazm miała w wieku 11 lat.

Pamiętam mój pierwszy orgazm. Zrobiłam go sobie sama.

- przyznała, dodając, że miała wtedy 11 lat. Halle Berry zaznaczyła przy tym, że "odkrywała swoją seksualność - jak większość dziewcząt".

Podobają Wam się takie wyznania?

NAJNOWSZE