Hailey i Justin Bieberowie znowu tańczą na TikToku! Idzie im coraz lepiej? Tak uważają...

2020-03-21 12:37 nk
Justin Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Justin Bieber ruchy taneczne ma opanowane od najmłodszych lat. Piosenkarz udowadniał to niejednokrotnie na swoich koncertach. A jak z tańcem radzi sobie jego żona, Hailey Bieber? Chyba brała lekcje od ukochanego męża! Teraz para na ćwiczenie choreografii ma naprawdę duuużo czasu...

Justin Bieber i jego żona, podobnie jak inne gwiazdy, chętnie dzielą się z fanami swoimi sposobami na nudę w domu. Para przebywa obecnie na domowej kwarantannie. W Kalifornii, gdzie mieszkają państwo Bieberowie, zaleca się wszystkim niewychodzenie z domów, by powstrzymać pandemię koronawirusa. Wielu celebrytów w tym czasie wymyśla sobie różne zajęcia o kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społęcznościowych,

Bieberowie tańczą...

Justin i Hailey Bieber juz ostatnio pokazywali fanom swoje pląsy w domowym zaciszu. Internauci byli pod wrażeniem, i to wcale nie ruchów Justina Biebera. Jego talent w tym zakresie wszyscy przecież dobrze znamy. Wrażenie zrobiła na nas za to Haiey!

Bieberowie znowu podzielili się z fanami swoim kolejnym wspólnym układem choreograficznym. Zdaniem Jusa - osiągnęli kolejny poziom trudności! Czy rzeczywiście?

Cóż, specjalnej różnicy, jeśli chodzi o stopień skomplikowania układu, nie widzimy, ale musimy przyznać, że ich małżeńskie wygibasy bardzo nam się podobają! Myślicie, że Hailey powinna dołączyć do męża na scenie, jak już będzie możliwe jego wyruszenie w trasę koncertową?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Still inside Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE