Hailey i Justin Bieber razem w Chicago. Najgorętsi turyści wakacji 2020?

2020-07-30 18:03 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: CHI / SplashNews.com/East News

Justin i Hailey Bieberowie są w samochodowej podróży po USA. Jednym z ich przystanków jest Chicago, gdzie piosenkarz i modelka wybrali się razem do studia nagraniowego! Tam para spotkała się z Chance the Rapperem. Zobaczcie zdjęcia! Jeśli to nie są najbardziej stylowi turyści wakacji 2020, to my już nie wiemy... ;)

Hailey i Justin Bieber to jedna z najpiękniejszych par show biznesu. Tych dwoje wiele przeszło i długo docierało się, zanim stworzyli zgraną, kochającą się i szanującą parę. Dziś państwo Bieberowie mają za sobą aż dwa śluby i plany rodzicielskie...

Justin Bieber z Hailey w Chicago

Ostatnio Justin Bieber pochwalił się, że dzięki pomocy Hailey po wielku latach wreszcie uporał się z trądzikiem.

Obecnie Justin i Hailey Bieber są w samochodowej podróży po Stanach Zjednoczonych. Byli już m.in. u Kanyego Westa w Wyoming, a ostatnio zrobili przystanek w Chicago, gdzie spotkali się w studiu nagraniowym z Chance The Raperem.

W drodze do studia Bieberowie spotkali fotoreportera. Zamiast zareagować zniecierpliwieniem czy wkurzeniem, para po prostu... zapozowała przed obiektywem paparazzo.

On miał na sobie dres z kolekcji Drew House, ona - seksowną czarną mini sukienkę i luźną koszulę w panterkę. Czy mogliby wyglądać lepiej?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE