Justin Bieber wygrał z trądzikiem

i

Autor: instagram.com / Justin Bieber

Justin Bieber zwalczył trądzik! Pryszcze zniknęły dzięki Hailey. Bieber dziękuje żonie!

2020-07-29 9:39

Justin Bieber wreszcie może ogłosić wygraną w walce z trądzikiem! Pryszcze zniknęły z twarzy piosenkarza po długiej kuracji, za którą stała żona Justina, Hailey Bieber! Teraz artysta dziękuje ukochanej i pokazuje fanom, jak wygląda jego wolna od pryszczy skóra.

Justin Bieber wreszcie wygrał z trądzikiem? Pryszcze i zaskórniki poważnie zatruły życie piosenkarza - Kanadyjczyk walczył z problemami skórnymi od wielu miesięcy. W terapii dzielnie pomagała mu żona. To właśnie Hailey Bieber wynajdowała specjalnie dla swojego ukochanego coraz to nowsze metody na pozbycie się trądzika. 

I wygląda na to, że w końcu się udało: pryszcze zniknęły z twarzy Justina Biebera! Dzięki pomocy żony piosenkarz uporał się z problemem, który poważnie zatruwał mu życie. Justin pokazał niedawno fanom, jak wygląda jego zdrowa skóra i podziękował żonie.

Skóra ? dzięki @haileybieber

Justin Bieber ma powody do świętowania - jego skóra wygląda teraz znacznie zdrowiej i trudno dopatrzeć się na niej pryszczy czy zaskórników. Czy to znak, że Justin na dobre wygrał z trądzikiem?

Wygląda na to, że najważniejszy etap walki z tym problemem Bieber ma już za sobą, a zasługę za zwalczenie trądziku można przypisać jego żonie. To właśnie Hailey Bieber przez ostatnie miesiące znajdowała dla męża coraz to nowsze sposoby na walkę z pryszczami!

- napisał Justin na zdjęciu, na którym zaprezentował za pośrednictwem Insta Story swoją wyleczoną cerę.

Rzeczywiście wygląda na to, że kuracja prowadzona przez Hailey przyniosła efekty!

Sonda
Masz problem z trądzikiem? Co Ci pomaga?
Wyświetl ten post na Instagramie.
Justin via Instagram stories. [#justinbieber] Post udostępniony przez Justin Bieber Updates (@staalking.bieber)

W maju tego roku Justin Bieber opowiedział o swojej nierównej walce z trądzikiem podczas jednego z odcinków The Bieberes on Watch. Artysta wyznał m.in. jak bardzo pryszcze i inne niedoskonałości skóry pozbawiły go pewności siebie. Kanadyjczyk opowiedział też, że problemem trądzika zajęła się jego żona. Hailey próbowała wszystkiego - od domowych sposobów po wyszukane terapie i kurację w centrum dermatologii. Jak widać, wreszcie się udało!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE