Hailey i Justin Bieber: co robią, kiedy są sami w domu? To, co my wszyscy! WIDEO

2020-02-20 14:39 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber zdradził, że małżeństwo z Hailey Baldwin to najlepsza rzecz, jaka mu się w życiu przytrafiła. Piosenkarz zdradził, co robi z żoną, kiedy jest z nią sam na sam. Dobrym dowodem na to, że robi to często, jest piosenka (a właściwie jej nietypowa wersja), jaką zaprezentował Jamesowi Cordenowi!

Justin Bieber jest po uszy zakochany w swojej żonie, Hailey, co podkreśla właściwie na każdym kroku. 14 lutego 2020 Jus wydał płytę Changes, która jest w całości poświęcona uczuciu, jakie łączy go z modelką. Artysta nie ukrywa też, że marzy o szybkim powiększeniu rodziny z ukochaną. Czy to właśnie starania o dziecko zajmują parze czas, kiedy są w domu sam na sam?

Justin Bieber i Hailey: co robią, kiedy są sami?

Justin Bieber wziął udział w talk show Jamesa Cordena. Spotkanie obu panów zaowocowało kilkoma zabawnymi filmikami, jak ten w którym udowadnia, że ze swoją cierpliwością i poczuciem humoru będzie najlepszym tatą pod słońcem.

Justin Bieber po raz kolejny wziął też udział w Carpool Karaoke, w którym opowiedział o swoim małżeństwie z Hailey Baldwin.

Bycie żonatym to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Ona jest ekstraordynaryjna.

- powiedział o żonie Justin Bieber. Kanadyjczyk wyjawił też, jak najchętniej spędza czas z ukochaną. Nie, nie tak, jak myślicie... ;)

Spędzamy dużo czasu w domu. Olgądamy filmy, rozmawiamy, jemy razem. Przebrnęliśmy przez Doktora House'a, często oglądamy Friends.

- zdradził Biebs.

Piosenkarz przyznał też, że jest miksem wszystkich męskich postaci w serialu Przyjaciele, bo "Ross jest tym wrażliwym, a Chandler jest super sarkastyczny". Jus umie nawet naśladować słynne "How you doin'?" Joey'a [10:38], a jego remiks piosenki Phoebe, "Smelly Cat", musicie sami usłyszeć [11:07].

NAJNOWSZE