Justin i Hailey Bieber adoptowali kota o imieniu Sushi. Zdecydowanie czas na dziecko...

2019-08-26 7:43
Hailey Bieber
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Justin i Hailey Bieber zdecydowanie muszą mieć dziecko. Para przygarnęła kolejnego pupila! Tym razem w domu Hailey i Justina Bieberów pojawił się kot! Piosenkarz i jego żona adoptowali zwierzaka o imieniu Sushi i pokazali jego zdjęcie na swoim Instagramie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Justin i Hailey nie mogą do końca zdecydować się, jak nazywać kota. Mają dla niego kilka bardzo interesujących zastępczych imion...

Justin Bieber i jego żona zdecydowanie powinni pomyśleć o dziecku. Od dawna widać, że obudziły się w nich instynkty rodzicielskie!

Para adoptowała właśnie małego kotka. Zwierzak ma na imię Sushi i wyraźnie zakręcił w głowach młodych małżonków :)

Justin i Hailey Bieber pochwalili się swoim "dzieckiem" na Instagramie. Na profilu piosenkarza pojawiły się filmiki z małym kotkiem. Przy okazji Hailey i Justin zdradzili, jak nazywają swojego pupila.

HAILEY I JUSTIN BIEBER ZAKOCHANI W KOCIE. FANI: "CZAS NA DZIECKO!"

Niedawno Hailey Bieber opublikowała na Instagramie zdjęcie z lemurem na ramieniu. Śmialiśmy się wtedy, że Justin powinien pomyśleć o jakimś pupilu, bo jego żona wyraźnie potrzebuje maleństwa do opieki. 

Okazuje się, że piosenkarz też wpadł na ten pomysł. W ich domu pojawił się właśnie słodki kotek o imieniu Sushi!

Kot Justina Biebera
Autor: instagram.com / Justin Bieber

Możemy się założyć, że w najbliższym czasie na Instagramie Justina Biebera i jego żony pojawiać się będzie więcej filmików i zdjęć kotka - widać wyraźnie, że oboje małżonkowie są nim zauroczeni.

Kot Justina i Hailey Bieberów
Autor: instagram.com / Justin Bieber

Przy okazji Justin Bieber zdradził, jak z żoną wołają na swojego nowego pupila. Oficjalne imię kota, czyli Sushi, to tylko jedno z wielu. 

Nazywam ją Sooosh Magooosh i jestem bardzo szczęśliwy. Mogę też wołać na nią dziecięcym głosikiem TOOSHIEEE BUM BUM albo Shooshi wowl (przeczytajcie to na głos tak, jak się wymawia). Albo Sushi Poo albo po prostu TUNA

- napisał Justin Bieber w jednym z "kocich" postów na Instagramie.

Cóż, jak zauważył któryś z fanów w komentarzach pod informacją o kotku Bieberów: "Czas na dziecko!"

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE