Hailey Bieber W BIKINI na plaży! I co, jest ciążowy brzuszek? HOT ZDJĘCIA!

2019-11-28 7:55 nk
Hailey Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? Piękna modelka opublikowała ostatnio post, który wzbudził podejrzenia. Krótko po jego pojawieniu się żona Justina Biebera wzięła udział w seksownej sesji zdjęciowej na plaży w Miami. Choć jeśli Hailey jest w ciąży, to jest do dopiero pierwszy trymestr, taka sesja to świetna okazja, by poszukać zalążków ciążowego brzuszka! I co, widać coś?

Hailey Bieber wrzuciła ostatnio na Instagram story, które wywołało podejrzenia, iż modelka jest w ciąży. Żona Justina Biebera przyznała się do dziwnych apetytów, od których zaspokojenia nie mogła się powstrzymać. Dodatkowo zdradziła, że nie najlepiej się czuje.

Justin Bieber zdradził niedawno, że wkrótce chce starać się z żoną o dziecko. Czyżby jego marzenie właśnie się spełniło? Hailey ma objawy charakterystyczne dla 1. trymestru ciąży!

Hailey Bieber w bikini! Jest brzuszek?

Hailey Bieber wzięła udział w seksownej sesji zdjęciowej na plaży w Miami. Ubrana w skąpe bikini modelka prężyła swoje zgrabne ciało w wodzie.

Gorąca sesja zdjęciowa Hailey Bieber w bikini to świetna okazja, by przyjrzeć się jej brzuszkowi. Oczywiście 2. czy 3. miesiąc ciąży nie jest z pewnością momentem, kiedy krągłości stają się dobrze widoczne, ale może coś już jednak da się wypatrzeć? W końcu żona Justina Biebera jest bardzo szczupłą osobą, więc trudniej jej ukryć ewentualne krągłości pod tłuszczykiem (bo go po prostu nie ma!).

Widzicie coś? Naszym zdaniem Hailey jest nieco pełniejsza, niż zwykle, ale może to nasza wyobraźnia podpowiada nam to, co chcemy zobaczyć... A jakie jest Wasze wrażenie?

NAJNOWSZE