Hailey Bieber pokazała goły brzuch! I co, widać ciążę? [ZDJĘCIA]

2020-02-18 8:46 nk
Hailey  Bieber i Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber pokazał się ze swoją piękną żoną na ulicach Los Angeles. Hailey Bieber pokazała się bez makijażu, jednak to nie jej twarz najbardziej przykuwa uwagę fanów. Modelka miała bowiem odsłonięty brzuch, co w kontekście narastających plotek o jej ciążymusi budzić zainteresowanie! I co, widać coś? ;)

Justin Bieber od dawna nie ukrywa, że marzy o powiększeniu rodziny. Piosenkarz kilkukrotnie wspominał w wywiadach, że dziecko pojawi się w jego życiu szybciej, niż się spodziewamy. Fani czekają więc z niecierpliwością na jakikolwiek symptom, wskazujący na to, że Hailey może być w ciąży. Czy to JUŻ?

Justin Bieber czeka na dziecko

W najnowszym wywiadzie Justin Bieber zdradził moment, w którym zorientował się, że Hailey Baldwin to "ta jedyna". Jus wyjawił, że zobaczył obecną żonę na imprezie branżowej z... małym dzieckiem na rękach! Właśnie wtedy poczuł, iż to musi być przeznaczenie!

Ostatnio pojawiły się tymczasem plotki o ciąży Hailey Bieber. Powód? Jus zamieścił "wskazówkę" w jednej z piosenek na płycie Changes.

W utworze All Around Me pojawia się na końcu gaworzenie niemowlaka! Czy to dowód, że Hailey Bieber jest w ciąży? Nie! Tak samo, jak fakt, że podczas kolacji walentynkowej z mężem dziewczyna nie piła alkoholu. Ale coś przecież może być na rzeczy, prawda? Dlatego moment, w którym Hailey pokazała się w krótkiej bluzce to dobra okazja, by przyjrzeć się jej brzuchowi!

I co, widać coś? Naszym zdaniem na razie nie, ale po cichu liczymy, że po prostu NA RAZIE nie... ;)

NAJNOWSZE