Hailey Bieber miała aż trzy suknie ślubne! Scooter Braun pokazał zdjęcia ze ślubu

2019-10-03 21:11 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Ślub Justina Biebera i Hailey Bieber był jednym z największych wydarzeń tego roku! Wokalista i jego ukochana modelka pobrali się 30 września w Bluffton w Karolinie Południowej, a ich przysięgę podziwiało duże grono gwiazd. Wśród nich znalazł się menedżer Jusa - Scooter Braun. I to on pokazał nowe zdjęcia ze ślubu!

Aż trudno uwierzyć, że Justin Bieber i Hailey Bieber są już po swoim drugim, wymarzonym ślubie! Para powiedziała sobie po raz pierwszy TAK we wrześniu ubiegłego roku w urzędzie ślubów i od tamtego momentu marzyła o ceremonii kościelnej. Po wielu trudnościach i kilkakrotnym przekładaniu ślubu kościelnego i wesela data została ustalona na 30 września 2019.

Młoda para zadbała o to, by paparazzi nie przeszkadzali im w zabawie i świętowaniu tego ważnego dla nich dnia. Do sieci nadal nie trafiły żadne zdjęcia, na których w całej okazałości moglibyśmy zobaczyć parę młodą czy weselną salę. Zaproszeni goście - zapewne zgodnie z prośbą Justina i Hailey Bieber - publikują w sieci wyłącznie zdjęcia z fotobudki.

>> Justin Bieber pokazał kolejne zdjęcia ze ślubu z Hailey! Ależ oni są słodcy i zakochani!

Suknie ślubne Hailey Bieber

Fanom pozostaje więc oglądać zdjęcia z fotobudki i doszukiwać się wszelkich, możliwych szczegółów! To właśnie z tych zdjęć dowiedzieliśmy się chociażby, że Justin Bieber i Hailey Bieber sprawili sobie z okazji ślubu kościelnego nowe obrączki. To na tych zdjęciach zobaczyliśmy też suknię ślubną, w którą Hailey przebrała się po ceremonii kościelnej. Okazuje się, że sukienka zawiązywana na szyi, którą pokazała na swoim Instagramie to nie ostatnia jej kreacja z tamtego wieczoru. Na zdjęciach Scootera Brauna ma na sobie trzecią suknię!

Fani Hailey Bieber z wypiekami na twarzy czekają na oficjalną prezentację jej sukien ślubnych - co do tego, że to nastąpi, nikt nie ma wątpliwości. Hailey to przecież jedna z najsłynniejszych modelek świata, zaprzyjaźniona z najważniejszymi projektantami świata. Wyobrażacie sobie, że może nie pokazać swoich sukien? My NIE!

NAJNOWSZE