Hailee Steinfeld opowiedziała o miłości. Niall Horan to jej tajemniczy facet?

2018-10-31 16:17
Niall Horan i Hailee Steinfeld - Hotplota.pl
Autor: East News / instagram.com

O związku Hailee Steinfeld i Nialla Horana media rozpisują się od miesięcy. Oni sami tymczasem robią wszystko, by nie dostarczać tabloidom tematów do plotek i konsekwentnie milczą na temat swojej relacji, Tym razem jednak Hailee Steinfeld zdradziła kilka sekretów!

Związek Hailee Steinfeld i Nialla Horana to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic Stanów Zjednocznych. Wiadomo, że muzycy doskonale się znają, spędzają ze sobą czas i... uparcie twierdzą, że łączy ich tylko przyjaźń. W mediach jednak już dawno temu pojawiały się informacje o ich sekretnych randkach i czułościach.

Teraz Hailee Steinfeld opowiedziała w Cosmopolitan o swojej miłości. Choć oczywiście nazwisko Nialla Horana nie padło w rozmowie ani razu, nie mamy wątpliwości, ze chodzi tu o niego!

Hailee Steinfeld i Niall Horan - tak wygląda ich miłość

Kiedy się zakochujesz, odbierasz sobie nawet te najdrobiejsze rzeczy. Jestem osobą, która rozpycha się na materacu i zajmuje każdy cal przestrzeni. Teraz już nie chcę tego robić. Chcę zrobić jak najwięcej miejsca dla tej osoby.

- powiedziała Hailee Steinfeld.

Wokalistka dodała też, że znacznie bardziej niż imprezy, kręci ją spokojne spędzanie czasu. I tu jest idealnie dopasowana do Nialla Horana!

To nigdy nie była moja mocna strona. Nie mam zamiaru zostawać [na imprezie] i czuć się niekomfortowo tylko dlatego, żeby pasować do innych.

- stwierdziła.

My też wolelibyśmy romantyczne wieczory we dwoje z Niallem Horanem!

Warto przypomnieć, że sam Niall Horan przyznał ostatnio, że na nowej płycie będzie śpiewał o szczęściu - nieszczęśliwa miłość już go nie dotyczy i smutne piosenki zdecydowanie nie pasują do jego nowego życia.

Wszystko układa się w całość <3

MET Gala 2018 - Hailee Steinfeld
Autor: Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS
NAJNOWSZE