Gwyneth Paltrow kompletnie NAGO na Instagramie! Pokazała pupę w całej okazałości

2019-09-12 9:33 kp
Gwyneth Paltrow nago
Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News; Instagram/ Goop

Nie tylko Kylie Jenner pokazała się ostatnio na Instagramie zupełnie naga. Co jakiś czas zaprezentowanie wszystkich swoich wdzięków kusi i gwiazdy spoza klanu Kardashian-Jenner i tym razem padło na Gwyneth Paltrow. Była żona Chrisa Martina zapozowała nago dla swojego lifestyle'owego serwisu Goop. Wygląda na 46 lat?

Gwyneth Paltrow od dawna zachwyca fanów swoim wewnętrznym spokojem i pozytywnym nastawieniem. Aktorka zawsze prezentuje się się nienagannie, a przy tym otacza ją aura równowagi i harmonii. Swoimi sposobami na zachowanie pogody ducha gwiazda od dawna dzieli się we własnym serwisie lifestyle'owym Goop, w którym poleca zdrowe przepisy, sposoby spędzania czasu czy interesujące marki.

Jako założycielka Goop Gwyneth Paltrow nie zanudza jednak czytelników wyłącznie swoimi zdjęciami. Na profilu Goop na Instagramie jej własne fotki pojawiają się tylko raz na jakiś czas - na co dzień strona prezentuje szeroko pojęty lifestyle. Gdy jednak Gwyneth Paltrow zawita już do serwisu, wiadomo, że będzie petarda!

Gwyneth Paltrow nago na Instagramie

Na profilu Goop znalazło się zdjęcie, na którym aktorka zapozowała nago w górskim otoczeniu. Gwyneth Paltrow zdjęła ubrania i z wyciągniętymi do góry rękoma stanęła tyłem przed aparatem. Pretekstem do zdjęcia był najnowszy temat w serwisie - dlaczego się okłamujemy?

Okłamujemy się z dobrych i złych powodów, by się chronić lub sabotować. Ale dlaczego?

- czytamy.

Zobaczcie gorące zdjęcie Gwyneth Paltrow! Czy wygląda na swoje 46 lat?

NAJNOWSZE