Gwyneth Paltrow wspomina poród. „Prawie umarłam!”

2021-10-27 10:05 AM
Gwyneth Paltrow
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Gwyneth Paltrow jest mamą dwójki dzieci. Nastolatkowie to owoce związku aktorki z muzykiem Chrisem Martinem. Para mimo rozstania stara się zachować przyjacielskie relacje dla dobra dzieci. Teraz w jednej z rozmów, gwiazda wróciła pamięcią do swojego pierwszego porodu. Odważnie opowiedziała o tym, jaka dramatyczna sytuacja ją spotkała.

Gwyneth Paltrow jest mamą 17-letniej Apple oraz 15-letniego Mosesa. To właśnie narodziny córki były dla aktorki bardzo traumatycznym wydarzeniem. Podczas jednego z podcastów w rozmowie z Daxem Shepardem i Monicą Padman, aktorka zdradziła, że podczas porodu prawie UMARŁA!

Miałam dwa cesarskie cięcia. Moja córka była trudnym przypadkiem. To było szalone. Prawie umarłam! Było bardzo niedobrze. W każdym razie, na twoim ciele jest duża blizna. I nie chodzi o to, że jest źle lub chcesz to osądzić, po prostu mówisz: „O mój Boże.

- mówiła gwiazda, zdradzając, że poród córki trwał aż 70 godzin.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Gwyneth Paltrow krytykuje social media

Przy okazji rozmowy o porodach i figurze sprzed ciąży, Gwyneth skrytykowała media społecznościowe za tworzenie nierealistycznych oczekiwań względem kobiet.

Dzięki Bogu, że nie było Instagrama, kiedy moje dzieci przyszły na świat, bo teraz to tak jakbym kogoś zobaczyła: Och, urodziłam dziecko dwa tygodnie temu i mam całkowicie płaski brzuch i mówię: wow, to nie jest tak. Ja tak nie wyglądałam.

- mówiła.

Myślę, że kobiety naprawdę muszą się ze sobą zaprzyjaźnić i przestać osądzać czy masz dziecko, czy karmisz piersią czy też nie, to czy idziesz do pracy czy nie idziesz pracować. Cokolwiek postanowisz, to jest OK. 

- apelowała aktorka.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE