Gwiazdy Riverdale na dyniowym party! Lili Reinhart i inni chwalą się swoimi dyniami

2020-10-20 16:14 kp
Lili Reinhart z obsady serialu Riverdale
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Aktorzy Riverdale kilka tygodni temu wrócili na plan serialu do Vancouver, by po przerwie związanej z pandemią wznowić pracę. To oznacza, że Lili Reinhart i jej znajomi znów mają okazję, by spędzać razem wiele czasu. A ponieważ życie to nie tylko praca, młode gwiazdy zorganizowały sobie ostatnio konkurs w... rzeźbieniu w dyni. Komu poszło najlepiej?

Pandemia koronawirusa bardzo mocno pokrzyżowała plany wszystkich filmowców. Ekipy filmów i seriali na wiele tygodni musiały przerwać dla bezpieczeństwa prace na planie, a to oznacza, że fani będą musieli w wielu przypadkach czekać dłużej na kontynuacje swoich ulubionych produkcji. Tak jest również w przypadku Riverdale - pod koniec września pracę przy końcówce czwartego i przy 5. sezonie serialu znów były wstrzymane.

Od niecałych dwóch tygodni aktorzy znów mogą jednak pracować. Lili Reinhart, KJ Apę i innych ponownie można oglądać na planie w Vancouver. Jak wiedzą jednak wszyscy fani, gwiazdorzy Riverdale chętnie spędzają też razem czas po pracy.

Gwiazdy Riverdale rzeźbią... w dyni

Jak na jesienny sezon przystało, gwiazdy Riverdale spotkały się ostatnio po pracy, by zabawić się w zdobienie dyni. W Ameryce zwyczaj wycinania twarzy z tego okrągłego warzywa jest jeszcze bardziej popularny niż w Polsce i trudno wyobrazić sobie bez tego jesień. Aktorzy serialu urządzili więc sobie małe dyniowe party, a zdjęcia z imprezy pokazała na Instagramie Mischel Prada. Wygląda na to, że to był konkurs!

ESKA XD #006

Na zdjęciach możemy zobaczyć pozujące ze swoimi dziełami gwiazdy Riverdale - Madelaine Petsch, Drewa Raya Tannera, Mischel Pradę, Caseya Cotta i Lili Reinhart z Milo.

Komu należy się tytuł najlepszego rzeźbiarza? Zobaczcie zdjęcia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🎃 Happy Halloweenies 🎃 Post udostępniony przez Mishel Prada (@mishelprada)
NAJNOWSZE