Gwiazdy na pokazie Diora w Miami. Prywatne zdjęcia i foty zza kulis! [GALERIA]

2019-12-04 12:40 kp

Pokaz Diora w Miami przyciągnął sporo gwiazd, które specjalnie na to wydarzenie przyleciały z różnych zakątków świata. Każda tego typu impreza to bowiem nie tylko wydarzenie modowe, ale i towarzyskie. Tym razem celebryci bawili się naprawdę dobrze, o czym możecie się przekonać, oglądając zdjęcia zza kulis i z widowni!

Wbrew pozorom świat showbizu jest znacznie mniejszy niż mogłoby się wydawać - tam właściwie wszyscy się znają. Gwiazdy muzyki, filmu i sportu oraz "znani z tego, że są znani" celebryci widują się regularnie na najróżniejszych branżowych imprezach, nawet, jeśli na co dzień mieszkają w różnych zakątkach świata. Tym razem takie spotkanie miało miejsce w Miami, gdzie cała śmietanka zebrała się na pokazie najnowszej kolekcji Diora.

Co tam się działo?! Najczęściej na zdjęciach z pokazu mody możemy oglądać jedynie gwiazdy ustawione grzecznie z firmowymi minami na ściankach. Tym razem jest jednak inaczej. Jak naprawdę celebryci bawią się na takich eventach?

Gwiazdy na pokazie Diora

Przede wszystkim - na pokazach słynnych projektantów po prostu TRZEBA robić sobie zdjęcia z innymi gwiazdami. Celebryci krążą więc między krzesełkami, witając się z innymi celebrytami i demonstrując fotografom swoją zażyłość - mistrzyniami są tu oczywiście siostry Kardashian. Tym razem jednak nie ustępował im David Beckham, któremu udało się a to przysiąść do Kate Moss, a to zapozować na tle modeli. Co do Kate Moss - zdecydowanie warto uważać na miny. Na zdjęciach z pokazu widać, że modelce nie do końca spodobało się, gdy Gwendoline Christie zagadywała jej młodego chłopaka, Nikolaia von Bismarcka.

Na pokazie Diora pokazali się też m.in. Ricky Martin w fantazyjnych sneakersach, zakochani Lily Allen i David Harbour czy Winnie Harlow.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE