Hailey Bieber, Justin Bieber, Katy Perry - impreza u Kendall Jenner

i

Autor: Backgrid/East News

Gwiazdy na imprezie Kendall Jenner. Justin Bieber, Drake, Katy Perry... CO ZA EKIPA!

2021-05-22 20:44

Jak Kendall Jenner zrobi imprezę, to nie ma mocnych! Modelka zorganizowała party z okazji inauguracji firmowanej przez siebie marki 818. Na zaproszenie celebrytki stawiła się prawdziwa plejada gwiazd! Justin Bieber, Katy Perry, Kylie Jenner, klan Kardashianów i Drake to tylko niektórzy z artystów i celebrytów, którzy pojawili się na imprezce Kendall. Zobaczcie zdjęcia!

Kendall Jenner można pewnie wiele zarzucić, ale jedno trzeba jej przyznać: kiedy organizuje imprezę, trudno znaleźć gwiazdę, która odrzuciłaby jej zaproszenie! Tak było i tym razem. Starsza z sióstr Jenner urządziła imprezkę z okazji inauguracji marki tequili o nazwie 818.

Na liście gości modelki znalazła się cała plejada gwiazd. Na imprezę u Kendall przyjechali m.in. Justin Bieber z żoną Hailey, ich przyjaciółka Stassie Karanikolaou, Drake, Chris Brown, Katy Perry, Kate Hudson, Doja Cat, Travis Scott, Quavo, Takeoff, Winnie Harlow, Jaden Smith, Kid Cudi, Tyga, no i oczywiście niemal cały klan Kardashianów: Kim, Khloe, Kylie Jenner i głowa całej rodziny, czyli Kris Jenner.

Impreza Kendall Jenner odbyła się w piątkowy wieczór 21 maja w restauracji The Nice Guy w West Hollywood. Fotki zrobione przed lokalem znajdziecie poniżej. 

Sonda
Jak impreza to...
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY