Gwiazdy na Grammy 2019. Oto najlepsze momenty gali jako obrazki GIF! [GALERIA]

2019-02-11 10:36
Gwiazdy na gali Grammy 2019
Autor: giphy.com

Za nami 61. gala rozdania nagród Grammy. Podczas imprezy, która odbyła się 10 lutego w Los Angeles nie zabrakło momentów, które przejdą do historii Grammys. Kto królował w tym roku na gali? Czy ktoś zaliczył spektakularną wpadkę? Jak bawiły się gwiazdy na gali Grammy 2019 i które momenty imprezy zapamiętamy na dłużej? Zobacz najciekawsze z nich, uchwycone w obrazkach GIF!

Kolejna gala rozdania nagród Grammy przeszła już do historii. 10 lutego w Los Angeles po raz 61. rozdano najważniejsze wyróżnienia świata muzyki.

Co zapamiętamy najbardziej z gali Grammy 2019?

Na pewno laureatów, którym udało się zdobyć najwięcej statuetek. Wśród największych triumfatorów gali Grammy 2019 trzeba wymienić dwójkę artystów, którym udało się zdobyć po 4 nagrody - to Childish Gambino i Kacey Musgraves. Po trzy statuetki Grammy 2019 wywieźli z Los Angeles Lady Gaga, Ludwig Göransson, Brandi Carlile oraz John Daversa.

HOT FOTY
Gwiazdy na Grammy 2019

Autor: East News

Grammy 2019 za nami! Jak zawsze gwiazdy zachwyciły wyjątkowymi kreacjami, w których pojawiły się na gali. Jakie stylizacje królowały w tym roku? Kto zrobił największe wrażenie?

Podczas Grammy 2019 nie brakowało też znakomitych występów. I chociaż na scenie gali nie pojawiła się ta najbardziej wyczekiwana przez wielu fanów gwiazda, czyli pokłócona z organizatorami Grammy Ariana Grande, to i tak jest co wspominać.

Co działo się na scenie gali Grammy 2019? Jak na tej najważniejszej imprezie muzycznej bawiły się w tym roku gwiazdy?

GALA GRAMMY 2019 - NAJLEPSZE MOMENTY W OBRAZKACH GIF

Oj, działo się wiele! I to zarówno na scenie Grammy, jak i na widowni.

Wśród najfajniejszych momentów gali, uchwyconych w animowanych obrazkach GIF, największą popularnością w sieci cieszą się m.in. występ Camili Cabello czy Shawna Mendesa.

Do najczęściej udostępnianych gifów zaliczyć też możemy na pewno koncert współprowadzącej Grammy 2019, Alicii Keys, czy też zabawną reakcję Offseta podczas występu Cardi B.

W najlepszych momentach Grammy 2019 znalazły się też Miley Cyrus i Koreańczycy z BTS.

Kto jeszcze?

Zobaczcie sami :)

ZOBACZ TEŻ:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE