Grammy 2019: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-02-11 8:51

Grammy 2019 za nami! Jak zawsze gwiazdy zachwyciły wyjątkowymi kreacjami, w których pojawiły się na gali. W tym roku dominowały takie kolory jak biel, srebro czy pudrowy róż. I choć najważniejszymi nagrodami wieczoru były oczywiście statuetki Grammy 2019, każda z artystek na czerwonym dywanie walczyła też o nieformalną nagrodę tej najlepiej ubranej. Kto zrobił największe wrażenie?

Grammy 2019 to bez wątpienia najważniejsze muzyczne wydarzenie roku. To jednak również spotkanie towarzyskie na najwyższym szczeblu oraz... modowe. Gwiazdy co roku prześcigają się w oryginalnych stylizacjach, które mają zapaść w pamięć i zrobić największe wrażenie na widzach i publiczności Grammy. Nie inaczej było tym razem. Kto wybrał najoryginalniejszą kreację?

Nagrody Grammy 2019 zostały rozdane już po raz 61. Do największych zwycięzców ceremonii należą Childish Gambino, Dua Lipa, Lady Gaga czy Ariana Grande, która zbojkotowała tegoroczną imprezę po konflikcie z organizatorami. Nieformalna rywalizacja trwała jednak również na czerwonym dywanie. O uwagę fotoreporterów walczyły dzielniej wszystkie artystki, które przybyły na galę. Od niektórych z nich rzeczywiście trudno było oderwać wzrok!

HOT TEMAT
Justin Bieber i Hailey Bieber na okładce Vogue

Autor: VOGUE

Oto 5 najważniejszych cytatów z wywiadu Justina i Hailey Bieber dla Vogue [PODSUMOWANIE]

Grammy 2019 - kreacje gwiazd

Na czerwonym dywanie Grammy 2019 pozowało kilkadziesiąt największych gwiazd muzyki na świecie. Do tych, które najbardziej zwracały uwagę, należała m.in. Cardi B, która niczym mityczna Wenus z morskiej piany wychodziła z... muszli. Wiele osób czekało na kreację Bebe Rexhy, która tuż przed Grammy 2019 oznajmiła, że projektanci nie chcą z nią pracować, bo jest zbyt "gruba" - ostatecznie postawiła na bardzo bogatą, bordową suknię z głębokim dekoltem. Wśród kolorów na Grammy 2019 dominowała biel (wybrały ją m.in. Meghan Trainor, Heidi Klum czy Jennifer Lopez), oraz srebro (jak w przypadku Lady Gagi i Dua Lipy).

>> Ariana Grande wściekła na producentów Grammy. Upokorzyli rodziców Mac Millera?

Jennifer Lopez wykorzystała Grammy 2019, by pokazać się ze swoim ukochanym Alexem Rodriguezem. W samotności na czerwonym dywanie pozowały natomiast zmęczona Kylie Jenner, Heidi Klum czy Miley Cyrus.

Zobaczcie kreacje gwiazd z Grammy 2019! Która wypadła najlepiej?

Zobacz też:

NAJNOWSZE