Bestsellery Empiku 2023

Gwiazdy na Bestsellerach Empiku 2023. Te stylizacje zwróciły uwagę wszystkich! [GALERIA]

2024-02-14 10:46

Gala Bestsellery Empiku to coroczne wydarzenie z branży kulturalnej, podczas której poznajemy laureatów w kilku kategoriach związanych z muzyką, filmem czy literaturą. Uroczystość urozmaicają występy gwiazd. Tegoroczna śmietanka towarzyska błyszczały nie tylko swoimi osiągnięciami artystycznymi, ale również swoim niezwykłym stylem. Tak prezentowali się na czerwonym dywanie.

Tegoroczna Gala Bestsellerów Empiku odbyła się we wtorek 13 lutego 2024 roku. Podczas tej uroczystości rozdano nagrody w takich dziedzinach, jak: muzyka pop, rock, rap i hip-hop, kino polskie oraz kino familijne, literatura piękna, kryminał i thriller, literatura obyczajowa i young adult, literatura faktu, literatura polska dla dzieci, audiobooki, superprodukcja audio, podcast, twórca internetowy roku oraz odkrycia Empiku w obszarze literatury, muzyki i filmu. Gala Bestsellery Empiku to nie tylko okazja do uhonorowania największych osiągnięć kulturalnych roku, ale również doskonały moment dla gwiazd do zaprezentowania swojego wyjątkowego stylu. Od niektórych outfitów trudno było oderwać wzrok.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bestsellery Empiku 2023 - wyniki. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach

Naga prawda w urzędzie | PORANEK ESKA

Gwiazdy na czerwonym dywanie. Zaskoczyły kreacjami na Gali Bestsellerów Empiku 2023

Gwiazdy na Bestsellerach Empiku 2023 zaprezentowały się w przepięknych kreacjach, które przyciągały uwagę zgromadzonych gości, widzów, czy paparazzi, którzy chwycili za aparaty, aby uwiecznić te niezapomniane kreacje i wyjątkowe chwile.

Monika Brodka wystąpiła w błękitnej dopasowanej sukience, olbrzymich okularach i afro, Agnieszka Więdłocha przybyła na galę w oversizowym, szarym garniturze, połączonym z uroczą, różową koszulą, Aleksandra Domańska zachwycała w bordowej garsonce z ozdobnym fałdem materiału uplecionym na froncie marynarki, z kolei Kinga Rusin pokazała się cała w cekinach, Honorata Skarbek w słodkim różowym garniturze, z wybijającą się na pierwszy plan błyszczącą, prześwitującą bluzką, natomiast Katarzyna Nosowska zaskoczyła obudowana w czarną szatą przypominającą na pierwszy rzut oka strój zakonnicy. To i wiele więcej można zobaczyć w naszej galerii. Na uroczystości obecny był również Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Michał Korkosz, Martyna Kaczmarek, Maria Dębska, Monika Olejnik, Daria Zawiałow, czy Mateusz Banasiuk z Magdaleną Boczarską.