Najlepiej (i nagorzej) ubrane gwiazdy Grammy 2021. DUŻO ZDJĘĆ

2021-03-15 9:37 mm
Grammy 2021 - zdjęcia gwiazd
Autor: KEVIN MAZUR/AFP/East News, Invision/Invision/East News, Rex Features/East News

Które gwiazdy najbardziej błyszczały na tegorocznej gali Grammy? Na czerwonym dywanie nie brakowało spektakularnych kreacji i odsłoniętych dekoltów. Czasem nawet nieco zbyt mocno... Ale o gustach się nie dyskutuje - najlepiej sami oceńcie, które gwiazdy Grammy 2021 zachwyciły, a które rozczarowały swoim poczuciem stylu.

Muzyczne Oscary rozdane! Kto królował na tegorocznej gali Grammy? Pod względem artystycznym niewątpliwie wieczór należał do Beyonce, która właśnie pobiła rekord Grammy, zostając artystką z największą liczbą statuetek. 

Bezalkoholowy toast mogła też wznieść córka Beyonce. Blue Ivy została drugą najmłodszą laureatką Grammy w historii. Niektórzy co prawda twierdzą, że rodzice załatwili córce nagrodę, ale nie wnikajmy na siłę... bogaci zawsze chcą być jeszcze bogatsi, a sławni - jeszcze sławniejsi. 

Oczywiście wielkie brawa należą się także Billie Eilish, który drugi raz pod rząd wróciła do domu ze statuetką Record of The Year. To naprawdę wielki wyczyn!

A co działo się na czerwonym dywanie?

Gwiazdy na Grammy 2021

Od mniej więcej roku z oczywistych powodów nie mamy zbyt wielu okazji do podziwiania gwiazd na czerwonych dywanach. A szkoda, bo to zawsze ciekawe doświadczenie.

Parady gwiazd na wielkich galach najlepiej pokazują, kto ma naprawdę dobry gust, a kto tylko ogromną chęć zaistnienia - w myśl zasady "nie ważne jak mówią, byle tylko nie przekręcili nazwiska".

Podczas gali Grammy 2021 oczywiście nie zabrakło gwiazd z obu tych kategorii. Zobaczcie sami! Ocenę kreacji gwiazd na czerwonym dywanie 63. gali Grammy pozostawiamy Wam...

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE