Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: SplashNews.com/East News

Harry i Meghan to prawdziwi amerykańscy celebryci. Ile warte są ich posty?

2021-03-14 22:00

Po wywiadzie u Oprah dla wielu stało się jasne, że Meghan i Harry są już prawdziwymi gwiazdami. I jak na gwiazdy przystało, ich wizerunek ma ogromny potencjał. Ile warte są posty Sussexów w mediach społecznościowych? Jak wiele mogą zarobić, jeśli zdecydują się na sprzedawanie wizerunku?

Harry i Meghan przyznali w słynnym wywiadzie u Oprah Winfrey, że zostali już całkowicie odcięci od królewskich pieniędzy i muszą radzić sobie sami. Póki co nie jest to większym problemem, bo Harry odziedziczył po tragicznie zmarłej mamie spory majątek. Według różnych szacunków Diana mogła zostawić synom nawet kilkadziesiąt milionów dolarów spadku. 

Gdyby jednak z jakich powodów majątek Sussexów zaczął się szybko kurczyć, Harry i Meghan mogą w łatwy sposób poprawić swoją sytuację finansową. 

To już prawdziwe gwiazdy

Wywiad u Oprah przypieczętował to, co wiele osób mówi od dawna. Po przeprowadzce do Stanów Meghan i Harry stali się prawdziwymi amerykańskimi gwiazdami. Mieszkają w sąsiedztwie celebrytów, polują na nich paparazzi, a każde ich słowo cytowane jest przez setki redakcji na całym świecie. 

Bycie celebrytą oczywiście oznacza także, że każdy post czy choćby wzmianka w mediach społecznościowych gwiazdy jest warta grubą kasę!

Ile dokładnie?

Sonda
Kogo wolisz, Kate czy Meghan?

Według różnych szacunków posty Meghan i Harry'ego w sieci warte są nawet kilkaset tysięcy dolarów! Tyle Sussexowie mogliby dostawać, gdyby zdecydowali się wspierać za pieniądze znane marki na swoich kontach w social media. 

Póki co jednak Harry i Meghan skupiają się na pracy swojej fundacji. To właśnie założona przez nich organizacja Archewell reprezentuje Sussexów w kontakcie z mediami. 

Osobisty majątek Meghan Markle i Harry'ego szacowany jest na 50 milionów dolarów, wliczając w to pieniądze, jakie Meghan zarobiła jeszcez jako aktorka.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018