Gwen Stefani i Blake Shelton są PO ŚLUBIE?! Dua Lipa zdradziła ich tajemnice? Piosenkarka wyjaśnia

2020-08-12 14:00 AM
Gwen Stefani, Blake Shelton, Dua Lipa
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News, Rex Features/East News

Gwen Stefani od 2015 roku pozostaje w szczęśliwym związku z amerykańskim wokalistą Blake’iem Sheltonem. W 2019 roku media huczały, że para wkrótce ma się pobrać, jednak temat ucichł. A może Gwen i Blake tylko udają, że ślubu nie było? Wszystko jest bardzo podejrzane, tym bardziej, że ostatnio Dua Lipa nazwała Sheltona mężem Stefani!

Gwen Stefani i Blake Shelton tworzą zgrany duet od 2015 roku. Przy końcówce 2019 roku na Hotplota.pl pisaliśmy o poważnych planach tej dwójki. Media sugerowały, że mieli się pobrać jeszcze w ubiegłym roku. Oliwy do ognia dolewali też znajomi pary, którzy również byli przekonani, że zakochani szybko staną na ślubnym kobiercu. Temat jednak ucichł i szybko zapomniano o tym, o czym media spekulowały. A może wszystko poszło zgodnie z planem, tylko bez większej publiki?

DUA LIPA NAZWAŁA BLAKE’A SHELTONA MĘŻĘM GWEN STEFANI! ZALICZYŁA WPADKĘ CZY ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ?

Tego dokładnie nie wiadomo, ale podczas ostatniego wywiadu w programie Jimmy’ego Kimmela, gdzie gościnnie odcinek prowadziła Dua Lipa, która przeprowadzała wywiad z Gwen Stefani, nazwała Blake’a Sheltona jej mężem! By nie doprowadzić do plotek, Stefani od razu wyjaśniła sytuację.

Kto jeszcze był z tobą? Jak to było?

– pytała piosenkarkę Dua Lipa, która nawiązała do kwarantanny, którą ta spędziła z Blake’iem. Lipa poprzedziła pytanie informacją, że artystka izolowała się na ranczu w Oklahomie wraz z mężem.

 

Cóż, nie jest moim mężem, ale fajnie to zabrzmiało, kiedy o tym powiedziałaś.

– mówiła śmiejąc się Gwen.

Po tych słowach Dua Lipa zaśmiała się i schyliła głowę, dając do zrozumienia, że zaliczyła wpadkę. Gwen Stefani chyba nie miała jej tego za złe, bo szybko zmieniła temat opowiadając o tym, jak przebiegła ich kwarantanna.

Myślicie, że Dua Lipa po prostu pomyliła się, czy może jest coś o tym wiedzą tylko wtajemniczeni? 😉

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
NAJNOWSZE