Demi Lovato i Max Ehrich: Jak się poznali? Połączył ich INSTAGRAM... i trochę przypadku!

2020-08-11 19:30 nk
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: AGNY, BENS/Backgrid/East News

Demi Lovato i Max Ehrich są razem dopiero od kilku miesięcy, jednak już zdążyli się zaręczyć. Choć fani spierają się co do tego, od ilu miesięcy para jest dokładnie razem, to jedną rzecz udało się u

Demi Lovato i Max Ehrich wzbudzają niemałe emocje - głównie ze względu na to, że zdecydowali się na zaręczyny po zaledwie kilku miesiącach związku.

Para pochwaliła się wyjątkowym momentem w swoim życiu na Instagramie, a fani nie są zgodni co do tego, czy to już był TEN moment, by się zaręczyć... Ale fakt - pierścionek Demi Lovato jest imponujący i trudno byłoby go nie przyjąć!

Demi Lovato dotąd nie zdradziła, kiedy dokładnie i gdzie poznała swojego narzeczonego. Niedawno para świętowała swoją miesięcznicę - początkowo myśleliśmy, że piątą, ale coraz więcej poszlak wskazuje, że musiało minąć pół roku od momentu, gdy para zaczęła się spotykać. Kiedy w marcu Lovato i Ehrich flirtowali na Instagramie, ich znajomi donosili bowiem prasie, że relacja trwa już od kilku tygodni, i że para spędza razem kwarantannę, związaną z pandemią koronawirusa.

Jak Demi i Max się poznali? Fani spekulują, że raczej nie była to znajomość związana z pracą (choć oboje są związani z branżą rozrywkową i oboje współpracowali z Disney Channel). Jeden z fanów na Instagramie przeprowadził "dziennikarskie" śledztwo, z którego wynika, że Demi Lovato i Max Ehrich nie poznali się poprzez aplikację randkową czy wspólnego przyjaciela, ale... na Instagramie!

To dosłownie fascynacja Maxa zwróciła na niego uwagę Demi

- napisała internautka pod miesięcznicowym postem Ehricha. Ponieważ inni użytkownicy Instagrama pytali o szczegóły, autora komentarza uściśliła, że piosenkarka zobaczyła "screen z jego polubieniem i komentarzem pod jej postem na czyimś stories.

Ona weszła na jego profil i zaczęła go obserwować i myślę, że zakochali się w sobie bardzo szybko, kiedy się spotkali.

- czytamy dalej w komentarzu.

Romantycznie?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE