Scott Disick i Amelia Hamlin

i

Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Amelia Hamlin pozuje topless na Instagramie. Scott Disick będzie zazdrosny?

2021-07-05 14:00

Social media to nie tylko dobry sposób na kontakt gwiazd z fanami, ale także platforma, gdzie mogą prezentować swoje wdzięki. Wiele sław korzysta z tego przywileju i co jakiś czas daje fanom nacieszyć oko. Podobnie zrobiła Amelia Hamlin. Dziewczyna Scotta Disicka pokazała się topless. Scott będzie zazdrosny?

Gdy Scott Disick pokazał się ze swoją nową dziewczyną. Młodziutką Amelią Hamlin, zagraniczne media skupiły na różnicy wieku, jaka ich dzieliła. Scott zaskoczył wszystkich, ponieważ Amelia okazała się być jeszcze młodsza niż Sofia Richie. Między Scottem a Amelią jest 18 lat różnicy!

Różnica jest spora, ale oni niemal na każdym kroku udowadniają, że są sobie pisani. Pytanie tylko, czy Scott Disick faktycznie wszystko akceptuje, co robi Amelia. Internauci mają pewne wątpliwości!

Na Instagramowym profilu Amelii Hamlin pojawiły się dwie fotki, na której 20-latka pozuje topless. Jedyne co ma na sobie to spodnie. Biust natomiast zasłania ręką. Na fotce Hamlin swoją uwagę chciała skupić na spodniach marki, której robiła reklamę. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś innego…

Fani zainteresowali się faktem, że zdjęcie Amelii uzyskało sporą ilość polubień oraz komentarzy jednak zabrakło komentarza od… Scotta Disicka! Czyżby więc celebrycie nie podobało się, że jego ukochana wrzuca do sieci takie fotki?

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Pewna gwiazda przekazała milion dolarów specjalnemu portalowi -BetterHelp - która oferuje psychoterapię osobom z problemami takimi jak np. depresja. Dzięki temu osoby w potrzebie mogą otrzymać pomoc za darmo. O kim mowa?

Fotka pojawiła się dwa dni temu i od tego czasu Scott ani jej nie skomentował ani nawet nie polubił…

Myślicie, że coś jest na rzeczy, czy może Scott przeoczył hot fotkę ukochanej?

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ