Gwen Stefani i Blake Shelton

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub! Mała ceremonia odbyła się na jego ranczu

2021-07-05 9:13

Media plotkarskie już od wielu tygodni śledziły Gwen Stefani i Blake Sheltona z przekonaniem, że para w najbliższym czasie weźmie ślub. I miały rację! W miniony weekend muzycy pobrali się podczas małej ceremonii zorganizowanej na ranczu gwiazdora w Oklahomie. Zgodnie z marzeniem narzeczonych, w imprezie wzięli udział wyłącznie ich najbliżsi.

Gwen Stefani i Blake Shelton są już małżeństwem. Para zaręczyła się w październiku ubiegłego roku i od tamtego czasu intensywnie planowała swój ślub. Zakochani od początku wiedzieli, że chcą pobrać się w towarzystwie najbliższych, jednak przez wiele miesięcy nawet taka najmniejsza ceremonia nie mogła się odbyć z powodu pandemii koronawirusa. Teraz, gdy zachorowania przyhamowały, a wiele osób jest już zaszczepionych, Gwen Stefani i Blake Shelton w końcu mogli wziąć ślub.

Serwis Page Six opublikował w weekend zdjęcia z drona, na których widać ranczo Blake Sheltona w Oklahomie przygotowane na ceremonię ślubu. Na ujęciach możemy zobaczyć ślubne dekoracje i białe parasolki, które chroniły gości przed słońcem i wścibskim okiem paparazzich. Blake Shelton i Gwen Stefani zadbali o to, by media nie zaburzył im spokoju w dniu ich ślubu.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub

Warto przypomnieć, że o ślubie Gwen Stefani i Blake Sheltona plotkowano już w połowie czerwca. To wtedy na palcu wokalistki paparazzi wypatrzyli obrączkę. Niewykluczone więc, że para - wzorem wielu innych znanych par - wzięła najpierw cichy ślub w urzędzie, a następnie wyprawiła ceremonię kościelną. Na ogrodzie w domu młodej pary stanęła bowiem w weekend kaplica. Na ślubie pojawili się rodzice wokalistki Dennis Stefani i Patty Flynn oraz zaprzyjaźnieni muzycy i inni goście.

Gwen Stefani i Blake Shelton są parą od siedmiu lat. Po październikowych zaręczynach para nie ukrywała, że chciałaby pobrać się jak najszybciej. Gratulujemy!