Nie żyje James Michael Tyler! Gunther z serialu „Przyjaciele” miał 59 lat

2021-10-25 10:17 AM
James Michael Tyler
Autor: Invision/Invision/East News

Zza granicy dotarły bardzo smutne wieści. Nie żyje James Michael Tyler. Aktor znany z serialu „Przyjaciele” miał 59 lat. Szczegóły znajdziecie na Hotplota.pl.

Fani serialu „Przyjaciele” w żałobie. Nie żyje odtwórca roli Gunthera, w którą aktor wcielał się w serialu „Przyjaciele”.

James Michael Tyler od 2018 roku zmagał się z nowotworem prostaty. Niestety kiedy zdiagnozowano u niego chorobę, była ona już w zaawansowanym stadium, co znacznie utrudniało leczenie. Jeszcze w czasie choroby gwiazdor mocno angażował się w różne społeczne kampanie zwiększające świadomość profilaktyki nowotworowej.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

W serialu „Przyjaciele” aktor wcielał się w postać baristy z kawiarni Central Perk. Podkochiwał się w kelnerce Rachel, graną przez Jennifer Aniston.

Odszedł w niedzielę 24 października, mając 59 lat!

Przyjaciele żegnają serialowego Gunthera

W social mediach, na profilu Jennifer Aniston pojawił sie żegnający aktora post, w którym napisała:

Przyjaciele nie byliby tacy sami bez Ciebie. Dziękuję za śmiech, który wniosłeś i całe nasze życie. Będzie ciebie brakowało #JamesMichaelTyler 💔

Warto też dodać, że kilka miesięcy temu swoją premierę miał specjalny odcinek Friends Reunion, podczas którego Tyler łączył się z ekipą zdalnie. Niestety jego stan zdrowia nie pozwolił mu na pojawienie się na planie... 

NAJNOWSZE