Krzysztof Kiersznowski NIE ŻYJE! Aktor walczył z chorobą…

2021-10-24 19:14 RD
Krzysztof Kiersznowski
Autor: WBF Krzysztof Kiersznowski

Dotarły do nas bardzo smutne informacje. Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor od lat walczył z chorobą nowotworową. Miał 70 lat. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

O śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego informują jego koledzy w mediach społecznościowych. 

Żegnaj KRZYSIU, będzie Cię bardzo brakować!💔

napisał Tadeusz Chudecki. Informację tę potwierdza również teatr, z którym Krzysztof Kiersznowskim był związany. 

Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu - na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem. Tomek Mędrzak z Kolegami z teatru tm

czytamy w poście teatru tm. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Krzysztof Kiersznowski przez wiele lat walczył z nowotworem.  Jak podawało "Twoje Imperium" sierpniu 2020 trafił do szpitala i przeszedł operację udrożnienia żył. Zabieg się udał, a Kiersznowski dość szybko odzyskał siły na tyle, by wypisano go ze szpitala do domu.

Wtedy pojawiły się komplikacje. Lekarze nie byli w stanie postawić diagnozy i nie mieli pojęcia, co tak naprawdę dzieje się z Kiersznowskim.

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE