Grzegorz i Agnieszka Hyży znikają z Instagrama! Zainspirował ich Sebastian Fabijański?

2021-01-20 16:04 es
Grzegorz i Agnieszka Hyży
Autor: WBF

Social media to dla gwiazd fantastyczne narzędzie. Instagram pozwala być w stałym kontakcie z fanami. Jednak ma to swoją cenę... Kilka dni temu Sebastian Fabijański ogłosił, że znika z social mediów. Teraz jego śladem poszło sławne małżeństwo. Grzegorz i Agnieszka Hyży rezygnują z Instagrama.

Grzegorz i Agnieszka Hyży od lat żyją w błysku fleszy. To jedno z bardziej medialnych małżeństwo w polskim show-biznesie. Przez lata funkcjonowania zebrali wierne grono fanów. Ci chętnie kontaktują się z idolami za pomocą social mediów.

To narzędzie, które uwielbiają gwiazdy. Może w łatwy sposób publikować informacje i być w kontakcie. Niestety ceną często jest prywatność. teraz Grzegorz i Agnieszka Hyży doszli do wniosku, że to dla nich zbyt wiele.

ESKA XD #014

Grzegorz i Agnieszka Hyży znikają z instagrama

Instagram to świetne narzędzie promocyjne, ale może też narobić szkód. Ostatnio przekonał się o tym Sebastian Fabijański. Celebryta wdał się w pyskówkę z internautką, co kiepsko płynęło na jego wizerunek. Chłopak Maffashion postanowił zrezygnować z Instagrama. Teraz jego śladem poszło sławne małżeństwo.

Grzegorz i Agnieszka Hyży ogłosili, że znikają z Instagrama.

My już od dłuższego czasu wychodzimy z założenia, że chcemy budować swoje życie zawodowe, jak i prywatne trochę w ciszy. Chcemy się bronić tym, co robimy zawodowo. Nie czujemy absolutnie potrzeby do tego, żeby dzielić się swoim życiem prywatnym, aby opowiadać codziennie co się u nas dzieje.

Mówiła Agnieszka Hyży w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda dodała, że w opuszczeniu social mediów nie ma żadnej tajemnicy, czy skandali. Po prostu Grzegorz i Agnieszka Hyży chcą cieszyć się swoim życiem i pięknymi chwilami bardziej prywatnie.

NAJNOWSZE