Dua Lipa jest w ciąży? Gwiazda wyjaśnia, o co chodziło z emoji butelki dla niemowląt

2021-01-19 20:02 es
Dua Lipa
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Czasem internautom potrzeba naprawdę niewiele, żeby zaczęli spiskować. Ostatnie doniesienia z Twittera mówią, że... Dua Lipa jest w ciąży. Dowodem jest post, w którym wokalistka opublikowała emoji butelki dla niemowląt. Teraz gwiazda wyjaśnia sprawę.

Czasami do wywołania burzy potrzeba bardzo niewiele. Dobrze wiedzą o tym gwiazdy! Niedawno wybuchły plotki, jakoby Dua Lipa była w ciąży. Internauci mieli na to twarde dowody. Według teorii Dua Lipa sama potwierdziła tę wiadomość. Chodziło o... emoji! Teraz gwiazda wyjaśniła swoje intencje.

Dua Lipa komentuje plotki o ciąży

Wygląd na to, że z gratulacjami możemy się jeszcze wstrzymać. Dua Lipa i Anwar Hadid tworzą piękna parę. I na razie nic nie wskazuje, by mieli za chwilę zostać rodzicami! Wbrew najnowszym plotkom.

Wszystko zaczęło się od tego wpisu:

ESKA XD #014

Czy Dua Lipa wygląda na zdjęciu, jakby była w ciąży? Nie! Ale spójrzcie tylko na emoji. Internauci uznali, że butelka dla niemowlaka, miś i aniołek oznaczają, że gwiazda spodziewa się dziecka.

Dua Lipa odniosła się do tych plotek w ostatnim odcinku Jimmy Kimmel Live!

Lubię znajdować małe, losowe emotikony. Ustawiłam małą butelkę dla niemowląt, małego anioła, kilka błysków. Przypadkowo. Naprawdę nie przemyślałam tego. Opublikowałam to. Później spojrzałam w komentarze... Na pewno nie wyglądam na ciężarną. A potem widzę, że ludzie piszą historie, w których napisałam jakąś tajemniczą wiadomość, że być może ogłaszam moją ciążę. A ja na to: „O mój Boże. Te emotikony przyszły ugryźć mnie w tyłek”.

Wyjaśniała Dua Lipa.

Wierzycie, że dobór emoji był przypadkowy? Cóż... Agnieszka Kaczorowska też niedawno zaprzeczała plotkom o drugiej ciąży ;)

NAJNOWSZE