Grażyna Wolszczak

i

Autor: wbf

Grażyna Wolszczak straciła włosy! Łysienie to skutek przechorowania COVID-19

2021-04-26 18:50

Skutki chorowania na COVID-19 wciąż nas zaskakują. To nie tylko pogorszenie kondycji oraz wydolności płuc. Okazuje się, że po chorobie mogą wypadać włosy. Walczyła z tym Grażyna Wolszczak, która przechorowała COVID-19. Aktorka pokazała fanom efekt metamorfozy, którą zaserwował jej wieloletni fryzjer. Przy okazji zagęszczania włosów gwiazda zmieniła ich kolor. Choć przede wszystkim chodziło o zatrzymanie łysienia.

Gwiazdy chore na koronawirusa to niestety coraz częstszy obraz. Choroba nie wybiera! Bogaci i sławni celebryci są na nią narażeni zupełnie tak samo, jak "zwykli" śmiertelnicy. Pod koniec ubiegłego roku Grażyna Wolszczak zachorowała na covid-19.

Na szczęście 62-letnia aktorka przeszła chorobę dość lekko. To jednak nie znaczy, że koronawirus nie dostarczył jej nieprzyjemności... Grażyna Wolszczak zaczęła łysieć!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Grażyna Wolszczak straciła włosy przez koronawirusa

Koronawirus jest znacznie groźniejszy, niż początkowo się wydawało. Choroba nie jest jak zwykła grypa, bo zostawia po sobie ślady nawet przez kilka miesięcy. Spadek kondycji czy wydolności płuc to najbardziej znane powikłania po koronawirusie.

Na swoim Instagramie Grażyna Wolszczak podzieliła się z fanami osobistym problemem. Przez koronawirusa aktorka straciła włosy!

Na szczęście Grażyna Wolszczak mogła liczyć na pomoc.

Napisała na Instagramie.

W tej sytuacji Grażyna Wolszczak oddała się w ręce zaufanego fryzjera, który zaproponował metamorfozę. Gwiazda ma teraz jaśniejszy kolor włosów!

Do twarzy jej?

qz-WJSC-J3FF-DLa9

Walczyłam dzielnie z pocvidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii w @klinikatazbir , suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałem więc do zera, włosy przestały wypadać uff, nowe rosną, ale mają dopiero 2 cm...