Gra o Tron 8: odcinek 2. WYCIEKŁ do sieci przed premierą! Fani są... ZAŁAMANI!

2019-04-21 22:32
Gra o Tron 8 - przecieki
Autor: HBO/Ferrari Press/East News

Game Of Thrones s08e02 - po premierze ostatniego sezonu Gry o Tron fani z niecierpliwością czekali na 2. odcinek. Przez przypadek doczekali się go przed oficjalną emisją i... nieźle się wkurzyli! Wyciek 2. odc. Gry o Tron 8 wywołał w sieci niemałe zamieszanie! Ale to w sumie wcale nie jest dziwne...

Fani z niecierpliwością czekali na premierę Game Of Thrones 8. Finałowy sezon kultowego serialu Gra o Tron pojawił się w końcu po półtorarocznej przerwie. 1. odcinek GoT 8 wzbudził mieszane uczucia widzów.

>> Gra o Tron 8: reakcje fanów po premierze są mieszane. "Przycięli na efektach"?!

Większość fanów jednak przyjęła 1. odc. Gry o Tron 8 z wielkim entuzjazmem. I choć fani nie mogli doczekać się 2. odcinka, jego wcześniejszy wyciek nie wywołał ich zachwytu...

Gra o Tron
Gra o Tron - aktorzy

Autor: East News

Ile wzrostu mają gwiazdy Gry o Tron? Góra to prawdziwy gigant! A Jon Snow?

HBO i Sky Atlantic robili, co w ich mocy, by utrzymać w tajemnicy wszelkie szczegóły na temat 8. sezonu Gry o Tron. Wiadomo, że nawet aktorzy nie wiedzieli do końca, jak kończy się finałowa seria. Chodziło o to, by uniknąć przypadkowego "wygadania się" kogoś z ekipy. I fani starają się uszanować starania producentów. Przecież to wszystko dla nich - to oni mają mieć element niespodzianki!

2. odcinek Gry o Tron 8 wyciekł do sieci na kilka godzin przed oficjalną premierą! Wszystko przez błąd, jaki pojawił się w niemieckim serwisie Amazon. Widzowie, którzy przed oficjalną nowego epizodu postanowili odświeżyć sobie ten pierwszy, mocno zdziwili się, kiedy po obejrzeniu go wyświetlił im się drugi - już dostępny do odtworzenia. I niektórzy z tej możliwości skorzystali!

Teraz w mediach społecznościowych pojawiają się spoilery 2. odcinka Gry o Tron 8, a fani, którzy go nie widzieli, są nieźle wkurzeni, że ktoś psuje im niespodziankę! Wielu z nich komentuje, że wcale nie chcieli wiedzieć przez czasem, co wydarzy się w 2. odc. GoT 8. Chcieli bowiem uszanować pracę całej ekipy serialu.

Co o tym myślicie? Obejrzelibyście 2. odcinek Gry o Tron 8 przed czasem czy czekalibyście na oficjalną premierę?

NAJNOWSZE