Gigi Hadid zdradziła imię córki Zayna Malika! Jest piękne

2021-01-22 8:14 kp

Gigi Hadid i Zayn Malik przez wiele miesięcy nie zdradzili fanom, jakie imię nadali swojej córce. Parze bardzo mocno zależało na zachowaniu prywatności zarówno w trakcie ciąży modelki, jak i później. Młodzi rodzice bardzo mocno zwracali uwagę na to, jakie informacje przekazują fanom. Teraz podzielili się tą jedną z najważniejszych - imieniem córki!

Gdy wiosną 2020 roku media podały, że Gigi Hadid jest w ciąży, fani modelki nie posiadali się z radości. To oznaczało bowiem, że choć ona i Zayn Malik stronią od uwagi, w ich związku układa się lepiej niż kiedykolwiek. Modelka szybko uznała, że swoją ciążę chce jednak przeżywać z dala od mediów i bardzo uważnie dobierała treści, które pokazuje fanom.

I tak zamiast codziennej dawki ciążowych zdjęć - jaką teraz funduje internautom chociażby Emily Ratajkowski - Gigi Hadid pokazała zaledwie kilka zdjęć ze swoim brzuszkiem. Zachowała też w tajemnicy dokładną datę porodu, a już po narodzinach dziecka zaszyła się z Zaynem Malikiem na ranczu w Pensylwanii.

>> Emily Ratajkowski z coraz większym brzuszkiem w bikini! Kiedy poród?

ESKA XD #014

Imię dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika

Teraz fani doczekali się najważniejszego - imienia dziecka! Gigi Hadid i Zayn Malik dotąd nie zdradzili swoim fanom, jak nazwali córeczkę. Teraz to się zmieniło! Modelka niespodziewanie w swoim bio na Instagramie dodała krótki wpis:

Mama Khai

A więc to Khai! Jak można przeczytać w sieci, Khai to imię o azjatyckich korzeniach, a osobę noszącą je charakteryzuje wrażliwość, uczuciowość i emocjonalność.

Zayn Malik i Gigi Hadid jednocześnie wciąż trzymają się zasady, zgodnie z którą nie pokazują twarzy dziecka w sieci. Modelka podzieliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami z dziewczynką, jednak za każdym razem zasłaniała jej twarz. To powszechna zasada również wśród polskich gwiazd - w ten sposób rodzice od małego chronią prywatność swoich pociech.

Jak Wam się podoba imię Khai Malik? Fani są zachwyceni!

NAJNOWSZE