Zayn Malik i Gigi Hadid zaręczyli się? A może on planuje oświadczyny? Fani na tropie

2021-01-17 9:54 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Zayn Malik i Gigi Hadid znają się już wiele lat, ich uczucie jest silniejsze niż kiedykolwiek, a do tego w ubiegłym roku doczekali się dziecka. Nic więc dziwnego, że fani pary coraz częściej zastanawiają się, czy zakochani planują ślub. Choć oboje są dość skryci w kwestii swojego życia prywatnego, trudno wyobrazić sobie, by ukryli przed fanami ewentualne zaręczyny. A może...?

Fani Gigi Hadid i Zayna Malika z wielką przyjemnością widzieliby parę na ślubnym kobiercu. Muzyk i modelka są przecież doskonałym materiałem na szczęśliwe małżeństwo - zakochani w sobie wzajemnie i swojej córce, a do tego żyjący z dala od mediów. Czy więc zdecydują się na kolejny krok? Tu oczywiście wiele zależy od Zayna, który musiałby uklęknąć przed ukochaną z tym ważnym pytaniem.

Oczywiście niewykluczone, że Zayn Malik i Gigi Hadid są już od dawna zaręczeni. Para nie opowiada na bieżąco o swoim życiu prywatnym, a również ciążę ukrywała tak długo, jak było to możliwe. Zwłaszcza, że w ostatnich latach ciche śluby stały się wśród gwiazd bardzo modne! Coraz więcej znanych i lubianych osób nie czuje obowiązku informowania świata o swoim ważnym dniu i chwali się obrączkami już po fakcie.

ESKA XD #014

Zayn Malik i Gigi Hadid zaręczeni?

A skąd teraz temat ewentualnych zaręczyn i ślubu Zayna Malika i Gigi Hadid? Wszystko z powodu tekstu jednej z piosenek z jego najnowszej płyty Nobody Is Listening. W numerze When Love’s Around wokalista nie pozostawia wątpliwości, że znalazł idealną kandydatkę na żonę:

Nigdy nie czuję się dobrze / Nigdy nie czuję tego typu drogi / Ale potrzebuję cię w moim życiu / Tak, mogłabyś być moją żoną na poważnie / Potrzeba kobiey / Aby zobaczyć, co to znaczy kochać

- śpiewa gwiazdor.

Fani natychmiast zaczęli spekulować:

Właśnie słuchałam when love's around i czy Zayn oświadczy się Gigi ???? !!

Czekajcie... CZY ON SIĘ W TEN SPOSÓB OŚWIADCZA?

- zastanawiają się internauci.

Tego się oczywiście nie dowiemy, dopóki Gigi i Zayn sami nam się nie pochwalą.

A co mówi Wam intuicja?

NAJNOWSZE