Emily Ratajkowski z coraz większym brzuszkiem w bikini! Kiedy poród?

2021-01-19 9:49 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski w ciąży promienieje i chętnie pokazuje fanom kolejne ujęcia z ciążowym brzuszkiem. Modelka w ciąży nie zrezygnowała z seksownych stylizacji ani - jak w tym przypadku - z bikini. Jak Emily Ratajkowski w ciąży prezentuje się w skąpym kostiumie? Zobaczcie uroczy filmik!

Emily Ratajkowski od lat należy do najseksowniejszych gwiazd Instagrama. 29-letnia modelka uczyniła z seksownych zdjęć w bikini swój znak rozpoznawczy i regularnie publikuje na swoim profilu kolejne takie fotki. Emily stworzyła też markę własnych strojów kąpielowych Inamorata, które z dumą osobiście prezentuje.

Nie inaczej jest w ciąży. Celebrytka czuje się świetnie i chętnie dzieli z fanami kolejnymi ujęciami jej ciążowych krągłości. Teraz na jej Instagram trafiło być może najseksowniejsze ciążowe zdjęcie - w jednym ze skąpych bikini z jej kolekcji!

ESKA XD #014

Emily Ratajkowski z brzuszkiem w bikini

Emily Ratajkowski zapozowała w seksownym bikini na plaży. Modelka może cieszyć się w ciąży doskonała figurą - można odnieść wrażenie, że poza brzuszkiem nie przybyło jej ani kilograma!

👼 w moim brzuszku

- napisała celebrytka.

A kiedy Emily Ratajkowski urodzi? Zgodnie z tym, co mówiła wcześniej, obecnie gwiazda może być w 7 miesiącu ciąży. To oznacza, że modelka zostanie mamą z nadejściem wiosny.

Piękna?

NAJNOWSZE