Gigi Hadid w odważnej sesji zdjęciowej topless i NA SEDESIE! Sexy?

2020-08-04 8:45 KP
Gigi Hadid
Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Fani Gigi Hadid cierpią w ostatnich miesiącach na poważne niedobory zdjęć swojej ulubienicy. Gigi Hadid w ciąży postanowiła bowiem mocno ograniczyć swoją aktywność w mediach i obecnie skupia się głównie na swoim życiu prywatnym. Nie oznacza to jednak, że zapomina o swoich fanach. Tym razem modelka podzieliła się z nimi efektami jednej ze swoich najodważniejszych sesji zdjęciowych.

Gigi Hadid i Zayn Malik z radością oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Modelka postanowiła, że okres ciąży zachowa dla siebie i rzadko pojawia się obecnie w mediach. Dopiero niedawno, zasypywana przez fanów pytaniami o jej krągłości, Gigi nagrała wideo, na którym pokazała swój ciążowy brzuszek - i to był pierwszy i, jak dotąd, ostatni raz.

I choć celebrytka skupia się obecnie na życiu z dala od showbiznesu, stara się raz na jakiś czas zachwycić internautów kolejnymi postami. Jak ostatnio, kiedy to zupełnie niespodziewanie pokazała zdjęcie z Zaynem Malikiem.

>> Gigi Hadid i Zayn Malik na słodkim zdjęciu! Modelka chwali się "tatusiem dzidziusia"!

Tym razem Gigi Hadid zaprezentowała efekty jednej ze swoich sesji zdjęciowych sprzed kilku miesięcy.

Gigi Hadid w nowej sesji dla Chanel

Gigi Hadid dodała na swój profil na Instagramie serię postów, w których pokazała efekty swojej sesji zdjęciowej dla marki Chanel, w której wystąpiła w grudniu ubiegłego roku. Na zdjęciach zrobionych w Paryżu możemy zobaczyć modelkę w odważnych stylizacjach, pozującą w tak nieoczywistych miejscach, jak... toaleta. Całość wypadła jednak bardzo zmysłowo!

Przypomnijmy, że o swojej współpracy z Chanel Gigi Hadid poinformowała na początku lipca.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE