Gigi Hadid wraca do pracy 3 miesiące po urodzeniu dziecka! Zayn bierze "tacierzyński"?

2020-12-04 11:35 mm
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Od narodzin dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika minęło dopiero nieco ponad 2 miesiące, ale modelka już wraca na wybieg! Gigi Hadid zdradziła, że wraca do modelingu. Narzeczona Zayna zaznacza jednak, że macierzyństwo wciąż jest dla niej zajęciem nr 1.

Gigi Hadid nie zamierza czekać miesiącami z powrotem do pracy. Narzeczona Zayna właśnie wróciła do modelingu, choć od urodzenia jej pierwszego dziecka nie minęły jeszcze 3 miesiące!

Modelka poinformowała o swojej decyzji podczas sesji live na Instagramie. 

Gigi Hadid wraca do pracy

Gigi Hadid i Zayn Malik po przyjściu na świat ich pierwszego dziecka niezbyt często udzielają się w mediach społecznościowych. Nieliczne wyjątki wywołują za to zazwyczaj sporą sensację. Przykładem był choćby jeden z ostatnich postów modelki, która kilka dni temu pokazała na Instagramie zdjęcie zrobione jeszcze podczas zaawansowanej ciąży.

Zdjęcie nie jest stare, bo przecież Gigi i Zayn zostali rodzicami nieco ponad 2 miesiące temu, czyli bardzo niedawno.

Mimo to modelka już zatęskniła za wybiegiem i sesjami zdjęciowymi, i właśnie ogłosiła, że wraca do pracy!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

Jak czuje się Gigi Hadid po powrocie do pracy tak krótko po porodzie?

Modelka musiała mocno zatęsknić za atmosferą pokazów i sesji zdjęciowych, ale mimo to Gigi zapewnia, że opieka nad niemowlakiem to dla niej wciąż zajęcie nr 1.

Bycie mamą to praca jak żadna inna

- napisała narzeczona Zayna na Instagramie, zamieszczając filmik zatytułowany wymownie "BACK IN THE OFFICE" ("POWRÓT DO BIURA").

Gigi Hadid wraca do pracy, a to może oznaczać tylko jedno: Zayn wybiera się na urlop "tacierzyński"! I na pewno nie będzie mu z tym źle :))

NAJNOWSZE