Gigi Hadid w zaawansowanej ciąży! Pokazała piękne zdjęcia z Zaynem

2020-12-01 8:04 kp
Gigi Hadid
Autor: Rex Features/East News

Gigi Hadid w trakcie ciąży niechętnie dzieliła się ze światem swoimi przeżyciami. Modelka wolała cieszyć się oczekiwaniem na dziecko z dala od mediów i odcięła się od presji regularnego publikowania zdjęć brzucha czy opowiadania o ciąży fanom. Teraz, gdy jej córka jest już na świecie, czasem robi internautom niespodzianki takimi fotkami jak te najnowsze!

Gdy w kwietniu tego roku okazało się, że Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się dziecka, fani najchętniej codziennie czytaliby kolejne newsy na ich temat i oglądali nowe zdjęcia na ich profilach na Instagramie. Modelka i muzyk nie należą jednak do wylewnych gwiazd - oboje mają za sobą ciężkie walki z paparazzimi i prywatność i teraz bardzo cenią sobie swoje życie osobiste.

W trakcie ciąży wywoływana przez media Gigi Hadid kilkakrotnie zastrzegała, że będzie dzieliła się ze światem swoją ciążą na własnych zasadach. I tak, poza pokazaniem brzuszka, modelka raczej unikała mediów, ciesząc się z bliskimi oczekiwaniem na dziecko. Teraz jednak, gdy mała jest już na świecie, czasem zaskakuje fanów archiwalnymi fotkami z tamtego okresu.

Gigi Hadid w ciąży na zdjęciach

Na Instagramie modelki pojawiły się zdjęcia Gigi Hadid z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda zrobiła je w sierpniu, zatem zaledwie miesiąc przed narodzinami jej córki. Na fotkach możemy zobaczyć ją w dopasowanej sukience, a na jednym ze zdjęć z brzuchem pozuje sam Zayn Malik. Warto dodać, że - aby chronić swoją prywatność - para nie zdradziła dotąd dokładnej daty urodzenia dziewczynki ani jej imienia. Ostatnio po raz pierwszy wnuczkę poznała mama Zayna, która przyleciała specjalnie z Wielkiej Brytanii.

Pod zdjęciami posypały się słowa zachwytu od fanów i znajomych pary - nic dziwnego, bo wyglądają na nich na naprawdę szczęśliwych! Zobaczcie sami!

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE