Gigi Hadid i Zayn Malik znowu razem? Po zerwaniu z Tylerem modelka kontaktuje się z ex!

2019-11-20 8:46 mw
Gigi Hadid i Zayn Malik
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Gigi Hadid i Zayn Malik znów będą razem? Para rozstawała się już wielokrotnie i po krótszej lub dłuższej przerwie ponownie schodziła z powrotem. Czy tak będzie i tym razem? Najnowsze wieści z otoczenia Gigi Hadid pozwalają wierzyć, że Zayn Malik ma kolejną szansę odzyskać dawną miłość. Pytanie tylko, czy z tej szansy skorzysta...

Stara miłość nie rdzewieje... Tak w każdym razie mówi dawne przysłowie. Czy ludowa mądrość sprawdzi się w przypadku Zayna Malika i Gigi Hadid?

Historia ich związku to niekończące się pasmo rozstań i powrotów. I choć po ostatnim zerwaniu wydawało się, że to już ostateczny koniec ich miłości, niespodziewanie modelka kolejny raz odwraca się w stronę swojego ex.

Po zerwaniu z gwiazdą "Bachelorette", Tylerem Cameronem, Gigi najwyraźniej próbuje odzyskać względy Zayna Malika!

ZAYN I GIGI ZNOWU RAZEM?

O sprawie donosi serwis E! News. Na swoich stronach cytuje on osoby z otoczenia modelki. Ich zdaniem Gigi Hadid ponownie kontaktuje się z byłym chłopakiem.

Gigi nadal ma w życiu miejsce dla Zayna

- twierdzą informatorzy cytowani przez serwis. Osoby z otoczenia modelki przypominają, że Zayn i Gigi wiele razem przeszli i ich miłość z pewnością nie była przelotnym związkiem, który można łatwo wymazać z pamięci.

Rzeczywiście - historia związku modelki i byłego członka One Direction sięga aż 2015 roku. Pierwsze wiadomości o ich romansie pojawiły się w prasie w listopadzie i wkrótce okazało się, że nie są to tylko wyssane z palca plotki. 

>> Harry Styles celowo zaatakował Zayna Malika! "Wiedział, co robi"

Po krótkim czasie randkowania para zamieszkała razem w Nowym Jorku. Okazało się jednak, że decyzja była chyba przedwczesna - para rozstała się po kilku miesiącach. Na szczęście nie na długo. 

Podobnych rozstań było kilka, aż wreszcie w marcu 2018 roku para oświadczył publicznie, że związek przechodzi do historii. 

Ale czy na pewno? :)

Zayn Malik
Autor: LCUS6 / SplashNews.com/East News
Gigi Hadid
Autor: Beretta/Sims/REX/Rex Fashion/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE