Gigi Hadid i Tyler Cameron spędzają razem coraz więcej czasu! Modelka jest ostrożna

2019-08-15 22:00
Gigi Hadid, Tyler Cameron
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News; Wylde / SplashNews.com/East News

Pół roku po rozstaniu z Zaynem Malikiem Gigi Hadid wróciła do randkowania. W ostatnich dniach modelkę coraz częściej można zobaczyć w towarzystwie przystojnego uczestnika show The Bachelorette, Tylera Camerona. Jak donoszą media, Gigi z coraz większym zaangażowaniem podchodzi do nowej relacji, jednak nauczona doświadczeniem, jest bardzo ostrożna.

Nie ma wątpliwości, że Gigi Hadid będzie broniła swojej prywatności jak lwica przy okazji spotkań z Tylerem Cameronem. Modelka ma za sobą trudne doświadczenia z paparazzimi - jej związek z Zaynem Malikiem był jednym z ulubionych tematów prasy, a para była regularnie śledzona przez fotoreporterów. Gigi i Zayn często podkreślali, że życie w nieustannej obserwacji to dla nich prawdziwa męczarnia.

Dlatego też teraz, gdy Gigi Hadid znów zaczęła umawiać się na randki, z pewnością będzie starała się zachować je w tajemnicy. Jak dotąd odnosi sukcesy, bo w mediach wciąż brakuje jej zdjęć w towarzystwie nowego chłopaka.

Gigi Hadid i Tyler Cameron - to coś poważnego?

Umawianie się z nowym facetem po latach związku z Zaynem Malikiem to dla Gigi Hadid bez wątpienia duży krok. Czy Tyler Cameron może być tym który skradnie jej serce? Znajomi modelki nie mają wątpliwości, że między parą iskrzy - spotykają się coraz częściej!

Mimo, że Gigi i Tyler spędzają ze sobą coraz więcej czasu, nadal po prostu się spotykają. Gigi przeżyła zakończenie poważnego związku, a Tyler właśnie brał udział w programie randkowym. Oboje chętnie budują przyjaźń, chodzą na randki i dobrze się bawią. Na razie to wszystko.

- czytamy.

Chcielibyście zobaczyć Gigi Hadid z nowym facetem u boku?

NAJNOWSZE