Madonna z synem Davidem Bandą

i

Autor: Matthew Rettenmund / SplashNews.com/East News

Gdy go adoptowała, pisano, że ukradła dziecko z Afryki. Syn Madonny idzie w jej ślady i śpiewa dla Ukrainy!

2022-04-14 12:22

Madonna jest mamą sześciorga dzieci. Królowa popu nie ukrywa jednak, że najbardziej zbliżony do niej, jeśli chodzi o cechy charakteru, jest 16-letni David Banda. Gdy wokalistka zdecydowała się na adopcję chłopca, wywołała wielkie oburzenie. Teraz zaśpiewała z nim utwór dla Ukrainy, wzruszając internautów na całym świecie.

Zdaniem wielu osób skandal to drugie imię Madonny. Na przestrzeni prawie 40 lat spędzonych w show-biznesie królowa popu niezliczenie wiele razy szokowała publiczność za pośrednictwem swoich wideoklipów, koncertów czy kontrowersyjnych wypowiedzi. W 2006 roku gwiazda była na ustach wszystkich po tym, jak zdecydowała się na adoptowanie pochodzącego z Malawi chłopca Davida. Piosenkarce zarzucono, że nie respektuje obowiązującego tam prawa adopcyjnego, a jego biologiczny ojciec twierdził, że artystka ukradła mu syna i jako majętna osoba przekupiła urzędników. Pomimo wszechobecnej krytyki dotyczącej adopcji Davida Bandy przez Madonnę mieszkańcy Malawi byli jednak wdzięczni królowej popu za zwrócenie uwagi świata na problemy, z jakimi muszą się borykać. Gwiazda utworzyła nawet fundację Raising Malawi, a 2008 roku w końcu sfinalizowała proces adopcyjny. Dziś David Banda towarzyszy wokalistce podczas jej tras koncertowych i innych przedsięwzięć. Kilka dni temu Madonna wraz z synem wykonali wspólnie utwór dla Ukrainy.

Sonda
Madonna w Polsce - wybrałbyś się na jej koncert?

Madonna z synem

Królowa popu wraz z innymi gwiazdami dołączyła do akcji #StandUpForUkraine. W ramach akcji wokalistka zdecydowała się na wykonanie z Davidem utworu Your Song z repertuaru Eltona Johna. Gratulacje popłynęły z całego świata, między innymi od samego autora hitu, który od lat nie pozostaje w najlepszych stosunkach z Madonną. Myślicie, że David Banda pójdzie w ślady mamy i zostanie piosenkarzem, tak jak ona? To nie był ich pierwszy wspólny występ!

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE