Gaten Matarazzo ze Stranger Things reklamuje świąteczne skarpetki! Zobaczcie wideo!

2020-10-28 13:34 kp
Gaten Matarazzo w kampanii Happy Socks
Autor: Youtube/ Happy Socks

Niekwestionowaną, największą dziecięcą gwiazdą serialu Stranger Things wciąż jest Millie Bobby Brown, która od dawna jest stałą bywalczynią amerykańskich ścianek i z powodzeniem rozwija swoją karierę aktorską. Dobrze w branży radzi sobie też Gaten Matarazzo, czyli serialowy Dustin. Młody aktor właśnie wystąpił w kampanii reklamowej... skarpetek!

Serial Stranger Things przyniósł młodym aktorom wcielającym się w produkcji w główną rolę międzynarodową sławę. Gdy 2. sezon serialu pojawił się na Netflixie, jego gwiazdy miały po 11-12 lat. Dziś to już niemal dorośli ludzie, którzy coraz bardziej świadomie odnajdują się w świecie showbiznesu.

Doskonałym przykładem tego jest Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka. Młoda aktorka nie tylko zdobywa kolejne role, ale i bierze aktywny udział w ważnych konferencjach (jest Ambasadorką Dobre Woli UNICEF), a ostatnio stworzyła własną markę kosmetyków.

Gaten Matarazzo w reklamie

Czy w jej ślady uda się pójść Gatenowi Matarazzo? Sympatyczny aktor, który wciela się w Stranger Things w rolę Dustina zgromadził na swoim profilu na Instagramie 14 milionów obserwujących osób i zaczyna na poważnie rozkręcać karierę. Na początek coś małego - reklama świątecznych skarpetek!

ESKA XD #007

Wydaje się, że Happy Socks nie mogło znaleźć lepszego ambasadora swoich kolorowych produktów od zawsze uśmiechniętego Gatena Matarazzo. W swoim spocie firma nawiązała do klimatu Stranger Things i przeniosła aktora do kolorowych lat 70. Sam Gaten zapowiedział na Instagramie, że osobiście zaprojektował skarpetki w zwierzątka, idealnie nadające sie na świąteczny prezent.

Trzeba przyznać, że czasy, kiedy skarpetki na święta kojarzyły się z obciachem, minęły już dawno. Teraz to prawdziwy hit!

Zobaczcie reklamę z Gatenem Matarazzo!

NAJNOWSZE