Stranger Things 4: aktorzy wrócili na plan! [ZDJĘCIA] Kiedy premiera 4. sezonu Stranger Things?

2020-10-22 12:04 kp

Stranger Things 4 to kolejna produkcja, której nagrywanie zostało przerwane w marcu z powodu pandemii koronawirusa. Teraz, siedem miesięcy później, gwiazdy serialu wróciły na plan w Georgii, a my możemy podejrzeć ich pracę! Kiedy 4. sezon Stranger Things trafi na Netflixa? Szczegły na Hotplota.pl!

Fani seriali czekają na premiery swoich ulubionych, jesiennych seriali - zwłaszcza, że zapowiadają się długie wieczory w domu, którego lepiej nie opuszczać bez potrzeby oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Gdy w marcu wirus zaczął rozprzestrzeniać się w kolejnych państwach, dla bezpieczeństwa w wielu znich wprowadzono drastyczny lockdown i tym samym ekipy filmowe i serialowe musiały przerwać swoją pracę.

Wiele ekip zdążyło w ostatnich tygodniach wznowić już zdjęcia - jak chociażby Riverdale. Teraz prace ruszyły również na planie Stranger Things 4. Paparazzi przyłapali ostatnio gwiazdy serialu w pracy.

Aktorzy wrócili na plan Stranger Things 4. Kiedy premiera?

Na planie filmowym w Georgii mogliśmy zobaczyć ostatnio kręcenie scen z udziałem młodych gwiazd Stranger Things 4 - Gatena Matarazzo, Caleba Mclaughlina, Shannon Purser, Joe Keery'ego i Sadie Sink. Na planie nie pojawiła się akurat uwielbiana przez widzów Jedenastka, czyli Millie Bobby Brown.

A kiedy premiera Stranger Things 4? Jeszcze przed pandemią twórcy serialu przewidywali, że Stranger Things 4 będzie gotowe na początku 2021 roku. Oczywiście obecnie to już nieaktualne. Po siedmiu miesiącach przerwy w pracach możemy się spodziewać, że premiera serialu na Netflixie odbędzie się wiele miesięcy później.

ESKA XD #006

Tymczasem zobaczcie zdjęcia z planu!

NAJNOWSZE