Gang Albanii 2: Popek zachwyca się dziewczyną z bliznami! O co chodzi? Sprawdźcie!

2016-02-10 22:49
Popek - blizny - charakteryzacja, Gang Albanii 2
Autor: facebook.com Popek - blizny - charakteryzacja, Gang Albanii 2

"Prawdziwe damy już się szykujo na Gang Albanii 2" - napisał Popek pod zdjęciem dziewczyny, która ma na identyczne blizny, jak raper!

"Prawdziwe damy już sie szykujo na Gang Albanii 2" - napisał Popek pod zdjęciem dziewczyny, która ma na identyczne blizny, jak raper!

Popek x Matheo ft. Matheo, Nie mów mu nic: Nowy mocny klip duetu Popek - Matheo!

Popek znalazł w końcu swoją Królową Albanii?! Na Facabooku artysty pojawiło się zdjęcie dziewczyny z identycznymi bliznami! "Prawdziwe damy już szykują się na Gang Albanii 2" - napisał Popek pod zdjęciem! Skąd na twarzy kobiety pojawiły się blizny i kim jest tajemnicza dama z profilu Popka? Znamy szczegóły!

"Dama z bliznami" to fanka Popka, która pocięła sobie twarz na wzór rapera?! Nic z tych rzeczy! Blizny na twarzy dziewczyny to po prostu świetna, charakteryzatorska robota!

Dziewczyna z bliznami a'la Popek to Aga Kasperska - wizażystka i charakteryzatorka z Poznania. W ramach szlifowania warsztatu i umiejętności Aga postanowiła sobie zrobić blizny wzorowane na tych, które ma na twarzy Popek. Skąd pomysł na właśnie taką charakteryzację?

"Ta charakteryzacja powstała przy okazji Halloween. W szkole uczyliśmy się robienia ran i blizn. Chciałam, aby efekt był mocny, ale też jak najbardziej realistyczny. Żeby blizny wyglądały na prawdziwe - dlatego postanowiłam wzorować się na Popku." - wyjaśnia Aga Kasperska w rozmowie z Hotplota.pl.

Trzeba przyznać, że charakteryzatorce udało się uzyskać pożądany efekt! :) Patrząc na komentarze pod zdjęciem, które pojawiło się na Facebooku Popka - wielu jego fanów dało się nabrać! Niektórzy nawet nazwali charakteryzatorkę Agę Kasperską - Królową Albanii! ;)

Nic dziwnego, Aga Kasperska zrobiła naprawdę dobrą robotę. :) Takiej charakteryzacji nie powstydziliby się nawet w Hollywood! Dlatego zapytaliśmy też wizażystkę, czy zrobienie blizn a'la Popek jest trudne.

"Taki efekt można uzyskać w 10 minut." - zapewnia Aga Kasperska. "Wystarczy kredka nude oraz specjalny płyn wykorzystywany do charakteryzacji takich jak rany." Zobaczcie, jak wygląda przygotowanie realistycznej rany a'la Popek!

Hm... no naszym zdaniem, żeby uzyskać taki efekt WOW trzeba jeszcze sporej dawki umiejętności, talentu i techniki. :) Blizny a'la Popek w wykonaniu Agi Kasperskiej naprawdę dają radę! Więcej fantastycznych stylizacji znajdziecie na profilu stronie Aga Kasperska Make Up Artist.

Jeśli interesujecie się muzą, na pewno spodoba Wam się także film Lady Gaga: Na krawędzi. Ciekawe, czy „dokonania” Popka są bardziej szokujące niż przeszłość Lady Gagi… ;p

http://www.eskago.pl/vod/film/329/lady-gaga-na-krawedzi?utm_source=Eska%20Newsy&utm_medium=embed&utm_content=Lady%20Gaga&utm_campaign=Eska%20Newsy%20embed%20Lady%20Gaga

NAJNOWSZE