Śmierć Gabby Petito. Chłopak zabitej blogerki wymyka się służbom - tropią go gwiazdy!

2021-09-27 14:25 mm

Narzeczony zmarłej tragicznie Gabby Petito wciąż jest nieuchwytny! Kolejny tydzień trwają poszukiwania chłopaka zabitej blogerki, której ciało znaleziono w ubiegły weekend w Wyoming. Gdzie jest obecnie Brian Laundrie? Na trop chłopaka Gabby wyruszyły gwiazdy ekranu i TikToka...

Brian Laundrie zniknął bez śladu jeszcze zanim służby odnalazły ciało jego dziewczyny. Wcześniej chłopak Gabby Petito odmawiał współpracy z policją i rodziną dziewczyny, nie chcąc ujawniać, co stało się z jego narzeczoną. Dla wielu osób komentujących sprawę zamordowanej blogerki, Laudrie jest wciąż głównym podejrzanym.

Gdzie obecnie przebywa narzeczony Gabby Petito? Trop prowadzi m.in. do Kanady, gdzie podobno Brian Laundrie usiłował zameldować się w jednym z hoteli. Policja i FBI kolejny raz przeszukały jego dom rodzinny w Miani, a tymczasem na poszukiwania narzeczonego Gabby wyruszyły... gwiazdy telewizji i TikToka.

Gdzie jest chłopak Gabby Petito?

W miniony weekend w poszukiwania narzeczonego Gabby Petito zaangażował się m.in. gwiazdor reality TV, Duane Chapman, znany amerykańskim widzom jako Dog the Bounty Hunter.

W sobotę Chapman odwiedził tom rodzinny Laundriego, ale oczywiście nikt nie wpuścił go do środka. Dog the Bounty Hunter jest jednak pewien, że to właśnie on znajdzie Briana.

Showman uruchomił też specjalną infolinię 833-TELL-DOG, pod którą zbiera informacje o możliwym miejscu pobytu poszukiwanego chłopaka zamordowanej blogerki.

W sprawę włączyła się także znana Tiktokerka Ciara. Twierdzi ona, że widziała mężczyznę łudząco podobnego do Briana Laundrie w hotelu w Toronto! Z relacji Tiktokerki wynika, że mężczyzna był zdenerwowany i odjechał spod hotelu w towarzystwie innego człowieka.

Kim była Gabby Petito?

Zaginiona blogerka prowadziła na Instagramie profil poświęcony podróżom. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu było przemieszczanie się po kraju vanem. Gabby Petito prowadziła też razem z chłopakiem kanał na YouTube. Jej ostatni film znajdziecie poniżej.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE