Fryzury gwiazd, które przeszły do historii. Pamiętasz je wszystkie? [QUIZ]

2019-09-16 12:10 mw
Charakterystyczne fryzury gwiazd
Autor: East News

Niektóre gwiazdy uwielbiają co chwilę szokować nowymi fryzurami, a inne całymi latami przyzwyczajają nas do jednego uczesania. Ale prędzej czy później nawet te najmniej podatne na chęć zmian gwiazdy postanawiają drastycznie zmienić wygląd... Znamy wiele takich przypadków - niektóre charakterystyczne fryzury gwiazd dawno przeszły już do historii i pozostało po nich tylko wspomnienie.

Dla wielu gwiazd fryzury są ich znakiem rozpoznawczym, czymś, co na trwałe zapisuje się w pamięci fanów. Czasem jednak nawet najmniej kapryśne gwiazdy wprawiają nas w osłupienie, pewnego dnia pojawiając się na ulicy lub czerwonym dywanie w zupełnie nowym uczesaniu.

Ostatnio swoich fanów wprawił w osłupienie aktor grający rolę Steve'a w popularnym serialu Stranger Things. Joe Keery ściął charakterystyczną bujną czuprynę, przyprawiając armię swoich wielbicielek o stan przedzawałowy.

Kojarzycie tego chłopaka?

Cóż, bardzo nam przykro. Teraz wygląda tak:

Joe Keery
Autor: Invision/Invision/East News

Po fryzurze Steve'a z serialu Stranger Things z całą pewnością długo płakać będzie wiele fanek Joe Keery'ego. Ale czasami zdarza się, że nagła zmiana fryzury jakiejś gwiazdy to bardzo dobra decyzja.

Spektakularne zmiany fryzur w show biznesie można wymieniać godzinami. Ciekawe, jak wiele z nich pamiętacie :)

Spróbujcie rozwiązać nasz quiz - obiecujemy, że nie ma w nim trudnych pytań. A może jednak... XD

Sprawdźcie, czy rozpoznajecie gwiazdy po ich dawnych fryzurach!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE