Friz zapowiada koniec nagrywania płyty! Kiedy premiera krążka Ekipy?

2021-05-06 12:31 mm
Friz i Ekipa - teledysk Chill
Autor: Ekipa / YouTube

Friz nie zwalnia tempa! Po sukcesie kawałka Chill fani Ekipy czekają na kolejne utwory. A te pojawią się już niedługo! Friz ogłosił właśnie, że płyta Ekipy jest na ukończeniu. Do premiery krążka zostało już niewiele czasu...

Ekipa Friza nie schodzi z czołówek polskich serwisów internetowych, a Karol Wiśniewski i jego nowe projekty to najgorętsze tematy poruszane w sieci. Mimo wielkiego sukcesu lodów Ekipy paczka Karola nie zamierza spoczywać na laurach. Jak wiadomo, projekty Ekipy już dawno wyszły poza samo nagrywanie filmików. Najlepszy przykład do kawałek "Chill". Utwór ma już ponad 8 mln odtworzeń i ponad pół miliona polubień. A to dopiero zapowiedź tego, co Ekipa zamierza zwojować na rynku muzycznym.

Kiedy płyta Ekipy?

Friz i jego Ekipa idą jak burza. Niedawno w sieci ukazał się teledysk do kawałka Chill. To już trzeci utwór z "Sezonu 3", po kawałkach "3Kipa" i "Zaebyście". A już wkrótce ukaże się cały album Ekipy.

W środę 5 maja na Instagramie Friza pojawił się nowy post. Karol Wiśniewski pozuje na fotce przy mikrofonie, a obok zdjęcia zapowiada:

Przed nami dużo pracy, w tym miesiącu kończymy caly materiał na płytę i dajemy ją do tłoczenia! 🤟

Cieszycie się na nową muzykę Ekipy? Co myślicie o ich kawałkach?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE