Fit Lovers na zdjęciu sprzed lat! Promują nim... PIOSENKĘ Mateusza Janusza, El Wariatka!

2020-02-22 19:33 nk
Fit Lovers
Autor: www.instagram.com/fit.lovers

Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, pokazali fanom, jak wyglądali, zanim zaczęli karierę influencerów. Fotka promuje piosenkę, którą nagrał Mateusz. El Wariatka to utwór poświęcony Pameli! Romantyczna?

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz siedem lat temu założyli swój kanał na YouTube'ie i zaczęli publikować filmiki ze swoimi treningami. Para, działająca jako Fit Lovers, zyskała ogromną popularność, którą zwiększył jeszcze udział w reality show TVN-u, Ameryka Express.

Fit Lovers obecnie mają 1,7 mln obserwujących na Instagramie. Niebawem będzie okazja do zdobycia kolejnych fanów, bo Stefanowicz i Janusz wezmą udział w show TVP, Dance Dance Dance.

Fit Lovers przed laty

Fit Lovers właściwie od początku są znani jako para bardzo atrakcyjnych i wytrenowanych ludzi z oryginalnym stylem i ciekawym, odważnym podejściem do życia. Czy jednak zawsze byli tacy, jak dziś?

Fit Lovers już w styczniu ubiegłego roku, w ramach #10YearsChallenge, po raz pierwszy pokazali fanom swoją fotkę sprzed lat. Fani byli mocno zaskoczeni przemianą, jaka zaszła zarówno u Pameli, jak i u Mateusza.

Teraz zakochani pokazali swoim obserwatorom kolejne ciekawe zdjęcie. Choć nie jest napisane z jakiego okresu pochodzi, nie ulega wątpliwości, że to też bardzo zamierzchłe czasy!

Fani Fit Lovers są niemal zgodni, że czas zdecydowanie działa na korzyść Pameli i Mateusza, choć... pojawiają się głosy, że aż tak się nie zmienili.

Mateusz Janusz - El Wariatka

Zdjęcie promuje nową piosenkę, jaką nagrał Mateusz Janusz, El Wariatka. Rapowy numer mówi o miłości celebryty do narzeczonej. W teledysku para tańczy przed kamerą w swoim mieszkaniu w Los Angeles.

To nie pierwsze wokalne popisy Fit Loversów i - sądząc po entuzjastycznym przyjęciu ze strony fanów - zapewne nie ostatnie.

Podoba Wam się?

NAJNOWSZE