Filmowa rodzina Zenka Martyniuka już znana! Podobna do oryginału? [FOTO]

2019-10-20 13:00 DR
Filmowa rodzina Martyniuków
Autor: Instagram / Krzysztof Czeczot Filmowa rodzina Martyniuków

O tej produkcji mówi się od dłuższego czasu, ale nikt nie znał szczegółów. Do teraz! Film o życiu Zenka Martyniuka jest w trakcie realizacji. Co więcej, wiemy już jak będzie wyglądała filmowa rodzina Martyniuków. Aktor grający Zenka opublikował zdjęcie, które mówi wszystko. Zobaczcie więcej na hotplota.pl.

Film o życiu Zenka Martyniuka. Mówi się o nim od dłuższego czasu, a fani najpopularniejszego w Polsce muzyka disco-polo, nie mogą się już doczekać. Przez pewien czas pojawiały się tylko głosy, że film jest w trakcie realizacji, ale nie mówiło się o szczegółach. Nie wiadomo było, kto wcieli się w główne role, czyli w Zenka, jego żonę i syna. Teraz jednak wszystko stało się jasne.

Wszystko za sprawą Krzysztofa Czeczota, który na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie z planu. To właśnie on wcieli się w główną rolę, czyli rolę Zenka Martyniuka.

Hej, hej! Kochani! Jak się bawicie!?😎🎤🎬 My wracamy dziś z Ostródy. 💫💥Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii 🇪🇺🇪🇺🇪🇺 Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert ❤️Pamiętacie ten dzień? 😊#film

napisał aktor i dodał fotkę:

Póki co nie wiadomo, kiedy film o życiu Zenka Martyniuka pojawi się w kinach. Wybierzecie się na niego? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE