Victoria Beckham opowiedziała o swoim życiu intymnym z mężem! [WIDEO]

2019-10-20 11:00 DR
Victoria Beckham
Autor: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Victoria Beckham nie jest raczej znana ze swojej wylewności i mega szczerych wypowiedzi w mediach. Ostatnio jednak gwiazda zdecydowała się na bardzo odważną wypowiedź. W rozmowie z amerykańskim dziennikarzem postanowiła krótko, ale dosadnie opowiedzieć o swoim życiu intymnym z mężem, Davidem. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl

Victoria i David Beckhamowie to jedno z najgorętszych małżeństw na świecie. Są już ze sobą ponad 20. lat, a poznawali się, gdy ich kariery dopiero co się rozkręcały. Obecnie Victoria i David mają czworo dzieci: Brooklyna, Romeo, Cruza i Harper. Victoria od wielu lat spełnia się w roli projektantki mody, a David założył swój własny klub piłkarski, który z powodzeniem prowadzi. W mediach nie mówi się o nich już tak często jak kiedyś. Zdarza się jednak, że Victoria lub David zgodzą się na szczery wywiad. I tak właśnie było ostatnio, gdy Pani Beckham zasiadła na kanapie programu The View, który emitowany jest w stacji ABC.

Victoria postanowiła opowiedzieć między innymi o tym, co pociąga ją w Davidzie.

Oczywiście jest bardzo przystojny, ale David jest też najwspanialszym mężem, fantastycznym ojcem i prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich. Jest bardzo pracowity. Mam szczęście, że jest moją bratnią duszą.

Powiedziała gwiazda, ale dziennikarka postanowił pociągnąć ten temat i zapytała, czy jej relacje intymne z mężem są na satysfakcjonującym poziomie.

O to się nie martw!

Ucięła temat Victoria.

Wychodzi więc na to, że u Państwa Beckhamów wszystko w porządku! I oby było tak jak najdłużej! ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE