Film z Meghan Markle z kiepskimi recenzjami krytyków! Nie nadaje się na lektorkę?

2020-03-31 17:40 mw
Meghan Markle - Elephant
Autor: Twitter/ Disney Plus; SplashNews.com/East News

Jak wypada nowy film z Meghan Markle w roli lektorki? W brytyjskiej prasie pojawiły się pierwsze recenzje. Krytycy ocenili głos i sposób czytania żony księcia Harry'ego i... niestety nie są to zbyt pochlebne recenzje. Czy Meghan Markle będzie musiała poszukać sobie innego zajęcia? A może po prostu brytyjscy dziennikarze są do niej aż tak źle nastawieni?

Powrót Meghan Markle do pracy w branży filmowej stał się faktem. Na platformie Disney+ właśnie ukazuje się nowy film z żoną księcia Harry'ego w roli lektorki. Meghan Markle udzieliła swojego głosu w narracji dokumentu zatytułowanego "Elephant", którego zwiastun możecie zobaczyć pod tym adresem.

W brytyjskiej prasie pojawiły się właśnie pierwsze recenzje. Jak można się było spodziewać, krytycy z Wysp Brytyjskich, jak większość tamtejszej prasy, potraktowała żonę Harry'ego bardzo surowo. Nie sądziliśmy jednak, że ocena pierwszego filmowego dzieła z udziałem powracającej po długiej przerwie Meghan będzie aż tak kiepska.

MEGHAN MARKLE NIE NADAJE SIĘ NA LEKTORKĘ?

Debiut Meghan Markle na platformie Disney+ nie wygląda niestety tak, jak mogła sobie to wymarzyć żona księcia Harry'ego. Duża część z opublikowanych właśnie recenzji filmu "Elephant" skupia się na zbyt emocjonalnej interpretacji tekstu. 

Film opowiadający o rodzinie słoni, w którym w rolę narratorki wcieliła się Meghan Markle, oficjalnie ukaże się na platformie Disney+ 3 kwietnia 2020 roku. O ile krytycy całkiem nieźle oceniają samą produkcję, zdjęcia i reżyserię, o tyle udział Meghan postrzegany jest przez wielu z nich jako jeden ze słabszych punktów. 

Robbie Collin z The Telegraph uznał na przykład, że głos Meghan jest przesłodzony. Ed Potton z The Times, który dał produkcji Disneya tylko dwie gwiazdki, ocenił narrację Meghan jako zbyt emocjonalną i pompatyczną

Nawet moment, w którym słonie zrywają trochę kory z drzewa, przedstawiany jest, jak ogłoszenie zwycięzcy w kategorii "Najlepsze Zdjęcia"

- argumentuje krytyk.

W kilku recenzjach przewija się też porównanie do kultowych filmów przyrodniczych Davida Attenborough. Oczywiście film z Meghan Markle, zdaniem brytyjskich krytyków, nie wypada w tym porównaniu najlepiej.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE