A jednak! Meghan Markle narratorką filmu Disneya! Zobacz ZWIASTUN

2020-03-26 20:32 kp
Meghan Markle - Elephant
Autor: Twitter/ Disney Plus; SplashNews.com/East News

Od wielu miesięcy w sieci krążyły plotki o możliwym zaangażowaniu Meghan Markle w jedną z najnowszych produkcji Disneya. Gdy już wydawało się, że planów żony księcia Harry'ego nie udało się zrealizować, kanał Disney+ oficjalnie zapowiedział premierę filmu z Meghan Markle. Elephant pojawi się już na początku kwietnia!

Przez kolejne tygodnie po tym, jak Meghan Markle i książę Harry ogłosili odejście z brytyjskiej monarchii, na jaw wychodziło coraz więcej szczegółów dotyczących Megxitu. Okazało się chociażby, że para przygotowywała się w tajemnicy do swojego kroku już wiele miesięcy wcześniej - rozglądała się za nowym domem za oceanem, zarejestrowała znak towarowy Sussex Royal (dziś już nieaktualny po decyzji królowej) i szukała nowego pomysłu na swoją działalność.

Od początku mówiło się, że Meghan Markle będzie chciała wrócić do świata filmu. Już niemal rok temu książę Harry próbował "załatwić" żonie pracę w wytwórni Disneya, wspominając podczas premiery filmu Król Lew, że Meghan ma niezwykłe zdolności lektorskie - filmik z jego rozmowy obiegł internet pod koniec stycznia.

Okazuje się, że wysiłki pary opłaciły się - Meghan Markle oficjalnie została lektorką jednej z najnowszych produkcji Disneya. Jaka jest dokładnie jej rola i o czym opowiada film? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Elephant - film Disneya z Meghan Markle

Amerykańska platforma Disney+ opublikowała na Twitterze oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego Elephant z Meghan Markle w roli narratorki. Żona księcia Harry'ego opowie w produkcji historię rodziny słoni. W ramach cyklu powstał też drugi film - Dolphin Reef, którego narratorką została z kolei Natalie Portman.

Dwa niezwykłe filmy, dwie niezapomniane podróże. Elephant, z narracją Meghan, księżną Sussexu, podąża tysiąc mil za jedną rodziną w niezwykłej podróży przez Afrykę, w przygodzie, która zmieni ich życie. Dwie pełne mocy historie, które pokazują, jak daleko może zaprowadzić cię rodzina.

- słyszymy w zwiastunie.

Zobaczcie video:

Premierę filmów przewidziano na 3 kwietnia 2020 w Disney+.

Czy Meghan Markle w filmie Disneya to dopiero początek jej podbijania branży filmowej? O ile wcześniej krytycy Meghan zarzucali jej, że jej jedyną znaną rolą była ta w Suits, nie ma wątpliwości, że jeśli teraz żona księcia Harry'ego zdecyduje się na powrót do Hollywood, będą stały przed nią otworem wszystkie drzwi. Od niedawna plotkuje się, że Meghan chciałaby na początek wystąpić w... filmie o superbohaterach.

>> Meghan Markle wróci do Suits? Dostała ofertę 5 mln dolarów za 5 sekund w serialu!

Myślicie, że to właśnie będzie jej kolejny projekt?

NAJNOWSZE